Šilutės boksininkai grįžo su medaliais

boksas 20151207 151322Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės, jose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų, kuriuose kultivuojamas boksas. Pirmą kartą Lietuvos jaunučių pirmenybėse ringe kovojo ir merginos iš Vilniaus, Panevėžio ir Marijampolės. Šilutės merginų kol kas ringe nebuvo, bet Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko vaikinai parsivežė visų spalvų medalius.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Mindaugas Jankauskas 68 kg svorio kategorijoje buvo neįveikiamas ir tapo čempionu. II vietos medaliu džiaugėsi Saimonas Poška, kuris 35,5 kg svorio kategorijoje varžovui nusileido tik finale. Į finalą pateko ir Rimas Kiminius (44,5 kg sv. kat.), jis taip pat nusileido vieninteliam varžovui ir pelnė sidabro medalį.

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybėse III vietas iškovojo: Dovydas Valteris (38,5 kg sv. kat.), Simas Kiminius (43 kg), Domantas Balseris (52 kg), Linas Barakauskas (76 kg) ir Vytautas Daniulis (72 kg).