Šilutės boksininkai ir toliau puošiasi medaliais

boksas dubline 1Šilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, šį rudenį spėjo pabuvoti ir Vilniuje, ir Čekijoje, ir Airijoje, ir Lenkijoje. Iš visur parsivežė nemažai medalių, o vyriausieji boksininkai iškovojo čempionų vardus.
Smagu, kad mažieji boksininkai tikrai turi į ką lygiuotis ir iš ko mokytis.

Vilniuje pelnė 6 medalius

Vilniuje vyko jaunučių sporto žaidynių bokso finalinės varžybos. Į jas pateko 11 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių. Kai kuriems iš jų tai buvo pirmosios respublikinės varžybos.

Prieš tai šie jaunieji boksininkai turėjo gerai pasirodyti zoninėse varžybose, kurios vyko keturiose zonose: Žemaitijos, Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Žemaitijos zonoje dalyvavo 7 rajono komandos, tarp jų – ir mūsiškė. Iš kiekvienos zonos kiekvienoje svorio kategorijoje į finalines varžybas pateko po 2 žmones, užėmusius I-II vietas.

Finalinėse varžybose Šilutės jauniesiems boksininkams pavyko iškovoti šešis bronzos medalius. Juos pelnė Algimantas Baipšys (sv. kat. 40 kg), Jokūbas Ulijanovas (sv. kat. 46 kg), Mindaugas Štrapėla (sv. kat. 59 kg), Aurimas Koroliovas (sv. kat. 50 kg), Julius Pečkys (sv. kat. 41,5 kg) ir Tadas Degutis (sv. kat. 68 kg).

Adomui Požei nepavyko tapti prizininku, bet, pasak trenerio V.Murausko, šis jaunas boksininkas paliko gerą įspūdį ir stebina kovingumu. Jei Adomas daug treniruosis, ateityje tikrai džiugins ne vienu medaliu.

Tarptautiniai turnyrai

Lenkijos mieste Grudziondze vykusiame tarptautiniame jaunių ir jaunimo bokso turnyre dalyvavo Lietuvos jaunių rinktinė, kurioje yra ir mūsiškis Vytautas Balsys. Šis boksininkas, vienbalsiu teisėjų spendimu įveikęs du varžovus – lenką ir švedą, tapo 70 kg svorio kategorijos čempionu.

Vytautas kartu su komandos draugu Robertu Jokuliu spalio 30 dieną išskrenda į Anapoje (Rusija) vykstantį Europos jaunimo bokso čempionatą.

Šilutiškis Tomas Olberkis (sv. kat. 91 kg) šauniai pasirodė Airijoje, Dublino mieste, vykusiame tarptautiniame bokso turnyre, kuriame dalyvavo Anglijos, Rusijos, Ukrainos, Estijos ir Lietuvos komandos.

Pirmoje kovoje Tomo varžovas buvo airis. Vienbalsiu teisėju sprendimu, kovą laimėjo mūsiškis. Antroje kovoje Tomas techniniu nokautu įveikė lenką, gyvenantį Airijoje, ir tapo savo svorio kategorijos čempionu.

Taip pat T.Olberkis puikiai pasirodė Čekijoje, Sokolove, vykusiose jaunimo bokso varžybose. Boksininkas atstovavo Lietuvos bokso rinktinei ir tapo savo svorio kategorijos čempionu. Tomui teko boksuotis su Vokietijos atstovais. Vieną iš jų įveikė techniniu nokautu, kitoje kovoje teisėjai vienbalsiai pripažino Tomo pergalę.

Komandos draugas Edvinas Ruplauskas tose pačiose varžybose 64 kg svorio kategorijoje taip pat pasipuošė aukso medaliu, įveikęs čeką vienbalsiu teisėjų sprendimu, o lenką – techniniu nokautu.