Šilutės boksininkai puošiasi auksu

boksaas7Vilniuje vyko Baltijos šalių suaugusiųjų čempionatas, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos ir lietuvių komandos. Mūsų šaliai atstovavo šilutiškiai Viktoras Komkovas (56 kg), Edgaras Skurdelis (60 kg), Evaldas Petrauskas (69 kg) ir Paulius Petronis (75 kg).

Pirmieji trys tapo savo svorių kategorijų čempionais ir pasipuošė auksu, P.Petroniui atiteko sidabro medalis.

Boksas Šilutėje populiarus, pasak Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko, jį lankyti nori įvairaus amžiaus mokiniai. Vieni ateina tik tam, kad pramoktų bokso pagrindų, kiti siekia aukštų rezultatų.

Treneris džiaugiasi kiekvieno auklėtinio geru pasirodymu bokso ringe ir stengiasi, kad jo auklėtiniai turėtų kuo daugiau varžybų. O kai iš jų pavyksta parsivežti medalius, treneris supranta, kad jo pastangos nenuėjo veltui.

Lietuvos jaunių bokso finalinės žaidynės vyko Panevėžyje, į finalo kovas pateko trys šilutiškiai, prieš tai laimėję zoninėse varžybose.

Vytautas Balsys (66 kg) įveikė vilnietį ir kaunietį ir tapo čempionu. Ignas Šmitas (75 kg) pirštines surėmė su V.Krasnicku ir rezultatu 1:2 nusileido varžovui, kuris vėliau ir tapo čempionu. Mūsiškiui atiteko bronza.

Tomas Olberkis sv. kat. +80 kg įveikė D.Jokšą iš Klaipėdos ir pasvalietį D.Šernių ir tapo Lietuvos jaunių bokso finalinių žaidynių čempionu.

Grįždami iš Panevėžio boksininkai užsuko į Pasvalį, kur vyko draugiškos varžybos tarp pasvaliečių ir londoniečių. Jėgas su londoniečiais išbandė ir šilutiškiai. V.Balsys ringe buvo nesustabdomas ir varžovo treneriui neliko nieko kito, kaip tik išmesti baltą rankšluostį, kas reiškia prašymą nutraukti kovą ir varžovo pranašumo pripažinimą.

I.Šmitas savo varžovą iš Londono įveikė rezultatu 3:0.

Taip dar kartą patikrinę savo jėgas jie išvyko namo.

Bokso salėje negalėjau atitraukti akių nuo mažo berniuko, kuris energingai daužė bokso kriaušę didelėmis pirštinėmis. Atrodė jam reikia daug jėgų jas nulaikyti, o dar daugiau – smūgiuoti kriaušę… Šis gražus besišypsantis 5-metis – Nojus Gedvilas, kuris bokso treniruotes lanko nuo liepos mėnesio ir dar nė vienos nepraleido. Treneris V.Murauskas didžiuojasi šio vaiko užsispyrimu ir noru treniruotis, anot jo, – auga dar viena bokso žvaigždė!

Treneris laukia visų norinčių sportuoti. Ateik, pabandyk, jei patiks – pasilik.