Šilutės boksininkų pasiekimai – dovana artėjančiam Šilutės sporto mokyklos jubiliejui

Boksas FKad Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai džiugina aukštais rezultatais – ne naujiena, bet smagu, kai Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų bei Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų vyrų ir moterų čempionatuose prakaitu iškovotus medalius jie skiria artėjančiam Šilutės sporto mokyklos 60 metų jubiliejui.

Moterų pergalės

Treneriui V.Murauskui yra kuo didžiuotis: Vilniuje surengtame Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų čempionate, finalinėje 51 kg svorio kategorijos moterų kovoje varžėsi dvi jo treniruojamos auklėtinės – Lina Miklovytė (Kaunas / Šilutė) ir Laura Buterlevičiūtė (Klaipėda / Šilutė).

4 raundų po 2 minutes kovoje Lina užtikrintai – 3:0 – įveikė Laurą ir jau trečią kartą tapo Lietuvos čempione. Laurai atiteko sidabro medalis.
Dar viena perspektyvi šilutiškė boksininkė Austėja Aučiūtė, jaunių pasaulio prizininkė, šįsyk jėgas išbandė ir suaugusiųjų moterų čempionate. Čia Austėja 64 kg svorio kategorijoje pasipuošė aukso medaliu.

Vyrų medaliai

Vyrams tąkart sekėsi prasčiau – vienintelį aukso medalį iškovojo Deividas Girulis 69 kg svorio kategorijoje.

Šioje kategorijoje dėl čempiono vardo varžėsi aštuoni boksininkai, kovoję 3 raundus po 3 minutes.

Keliaudamas link finalinės kovos Deividas visus savo varžovus įveikė rezultatu 3:0. Ne išimtis ir finalas: Deividas kovojo su komandos draugu Edvinu Puplausku, kurį taip pat treniruoja V.Murauskas, ir jį nugalėjo  3:0. D.Girulis tapo savo svorio kategorijos čempionu, o Edvinas – II vietos laimėtoju.

Sidabro medalis atiteko ir šilutiškiui Mariui Kontrimui, kuris 49 kg svorio kategorijos finale pralaimėjo pasvaliečiui Deividui Puodžiūnui.

Modestas Urbonas (+91 kg svorio kategorija) dėl patirtos traumos kovų nebegalėjo tęsti, tad tenkinosi IV vieta.

Puikus mūsų boksininkų pasirodymas leido Šilutės komandai džiaugtis garbinga III vieta. Mūsiškiai atsiliko tik nuo I vietą užėmusios Vilniaus komandos bei kauniečių, užėmusių II vietą.

Merginų triumfas

Trys V.Murausko auklėtinės iš Kėdainiuose vykusio Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų čempionato parsivežė aukso medalius.
Suaugusiųjų grupėje sau lygių neturėjo ir čempionėmis tapo L.Buterlevičiūtė  (51 kg sv. kat.), L.Miklovytė (54 kg sv. kat.) ir A.Aučiūtė (64 kg sv. kat.).

Šilutės boksininkų yra ko bijoti

Šilutės boksininkų trijulė – Vytautas Balsys (jaunimo gr., 75 kg sv. kat.), Lukas Petrauskas (jaunimo gr., 81 kg sv. kat.) ir Tomas Olberkis (suaugusiųjų gr., 91 kg sv. kat.) visus, stebėjusius jų kovas, ėjusias viena po kitos, paliko be amo. Visi šie boksininkai jau pirmajame raunde priešininkus pasiuntė į nokautą ir užtikrintai tapo savo svorio kategorijų čempionais.

O šilutiškis Robertas Jokulys (jaunimo gr., 91 kg sv. kat.) prieš tai įveikė du varžovus.

Ar puikus komandos draugų pasirodymas, ar pats Robertas išgąsdino į finalą patekusį kretingiškį Julių Jonušą, taip pat prieš tai įveikusį kitus du varžovus, neaišku, bet J.Jonušas nusprendė atsisakyti finalinės kovos prieš Robertą ir lengva ranka jam atidavė čempiono titulą.

Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų vyrų ir moterų čempionate Šilutės komanda iškovojo I vietą, antri liko Kėdainiai, treti – Jonava.