„Šilutės buliai“ iš draugiško mačo Tauragėje parsivežė pergalę

buliaiŠilutės sporto mokyklos jauniausi – 2011 m. gimę krepšininkai, kuriuos treniruoja Dainius Ašmontas, dalyvavo draugiškame mače Tauragėje. „Šilutės buliai“ (tokį pavadinimą išsirinko patys vaikai) žaidė su KM „Tauragės žaibas“. Mūsiškiai nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 20:50.

„Buliukai“ tik nuo rugsėjo pradėjo pirmuosius žingsnius krepšinyje, o jau žaidžia draugiškose varžybose. Ne paslaptis, kad tai mažiesiems oranžinio kamuolio mylėtojams yra puiki praktika ir ateityje duos daug pliusų.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai ir pasibaigė mūsiškių naudai 8:12. Antrajame kėlinyje „Šilutės buliai“ varžovams neleido pelnyti nė vieno taško, tuo tarpu mūsiškiai įmetė net 20. Taip šilutiškiai nuo namų šeimininkų pabėgo gana ženkliai – 8:32.

Po ilgosios pertraukos grįžus komandoms į aikštelę „buliukai“ nemažino tempo ir rinko taškus toliau. Po finalinės sirenos švieslentė rodė šilutiškių pergalę 20:50.

Šilutės komandoje rezultatyviausias žaidėjas buvo Nr. 23 Aronas Šalcas, kuris komandai pelnė net 20 taškų. Antrasis pagal rezultatyvumą buvo Nr. 3 Kristupas Žemaitaitis – 14 taškų. Komandai pergalės siekti padėjo ir Dominykas Užgalis, Emilis Paičius, Gustas Mažonas, Raigardas Kesaraus

kas, Aurimas Vozgirdas, Jonas Kalinovas, Markas Firaitis, Majus Veryga ir Nojus Subačius.

 

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.