„Šilutės buliai“ iš draugiško mačo Tauragėje parsivežė pergalę

buliaiŠilutės sporto mokyklos jauniausi – 2011 m. gimę krepšininkai, kuriuos treniruoja Dainius Ašmontas, dalyvavo draugiškame mače Tauragėje. „Šilutės buliai“ (tokį pavadinimą išsirinko patys vaikai) žaidė su KM „Tauragės žaibas“. Mūsiškiai nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 20:50.

„Buliukai“ tik nuo rugsėjo pradėjo pirmuosius žingsnius krepšinyje, o jau žaidžia draugiškose varžybose. Ne paslaptis, kad tai mažiesiems oranžinio kamuolio mylėtojams yra puiki praktika ir ateityje duos daug pliusų.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai ir pasibaigė mūsiškių naudai 8:12. Antrajame kėlinyje „Šilutės buliai“ varžovams neleido pelnyti nė vieno taško, tuo tarpu mūsiškiai įmetė net 20. Taip šilutiškiai nuo namų šeimininkų pabėgo gana ženkliai – 8:32.

Po ilgosios pertraukos grįžus komandoms į aikštelę „buliukai“ nemažino tempo ir rinko taškus toliau. Po finalinės sirenos švieslentė rodė šilutiškių pergalę 20:50.

Šilutės komandoje rezultatyviausias žaidėjas buvo Nr. 23 Aronas Šalcas, kuris komandai pelnė net 20 taškų. Antrasis pagal rezultatyvumą buvo Nr. 3 Kristupas Žemaitaitis – 14 taškų. Komandai pergalės siekti padėjo ir Dominykas Užgalis, Emilis Paičius, Gustas Mažonas, Raigardas Kesaraus

kas, Aurimas Vozgirdas, Jonas Kalinovas, Markas Firaitis, Majus Veryga ir Nojus Subačius.