„Šilutės buliai“ susirungė su Kauno mažaisiais

Buliai F1Mažiausiems Šilutės sporto mokyklos krepšininkams, kuriuos treniruoja Dainius Ašmontas, neužtenka vien treniruočių. Neseniai mažieji oranžinio kamuolio mylėtojai „Šilutės buliai“ sužaidė draugiškas rungtynes su Kauno „NKA Vilkais“. Šį kartą mūsiškiai pajuto pralaimėjimo kartėlį, bet jų treneris jiems sako, jog „reikia ir pralaimėjimų patirti“. Kaip bebūtų, sportininkai stengėsi ir visus kėlinius demonstravo savo sugebėjimus bei padarytą pažangą krepšinio aikštelėje.

Visada mažųjų varžybose netrūksta tėvelių, kurie palaiko savo mažuosius krepšininkus. „Šilutės bulių“ komandoje nesusirinko didelis būrys žaidėjų, žaidė J. Kalinovas, N. Subačius, K. Žemaitaitis, A. Šalcas, R. Kesarauskas, E. Vaičius, D. Užgalis ir M. Firaitis. O varžovų atvažiavo dvigubai daugiau – 16.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams, jie per pirmąsias 10 min. pelnė 11 taškų, o mūsiškiai 8. Antrame kėlinyje jau rezultatyvesni buvo „Šilutės buliai“, prieš ilgąją pertrauką jie pirmavo prieš kauniečius 21:19.

Komandoms grįžus į aikštelę, trečias kėlinys mūsiškiams buvo itin nesėkmingas, vaikams pavyko pelnyti vos du taškus, tuo pasinaudoję varžovai persvėrė rezultatą į savo naudą 23:27. Trečiajame kėlinyje užvirė įdomi ir atkakli kova, ir nors komandos ketvirtajame kėlinyje pelnė apylygiai taškų (10:11), bet trečio kėlinio nerezultatyvumas mūsiškiams buvo lemiamas, tad teko pripažinti „NKA Vilkų“ pergalę 33:38.

„Šilutės bulių“ komandoje rezultatyviausias buvo pats jauniausias ir žemiausias žaidėjas Jonas Kalinovas. Mažasis krepšinio fanatikas komandai pelnė 17 taškų, tai beveik pusė komandos taškų.