„Šilutės“ dominavimas po krepšiais atnešė pergalę

krepsinis f1_mazeikiai„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda penktadienį namuose sulaukė svečių iš Mažeikių. Roberto Kuncaičio vadovaujamai „Šilutei“ sekėsi dominuoti po krepšiais, tad pergalę pavyko pasiekti rezultatu 86:75.

Dabar „Šilutė“ savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir 10 pralaimėjimų. Turnyrinėje lentelėje užima 6-7 vietas, kurias dalijasi su „Žalgirio-2“ komanda.

Penktadienį nuo pat pirmojo kėlinio šilutiškiai demonstravo geresnį ir greitesnį žaidimą. Sirgaliams stebėti rungtynes buvo vienas malonumas. Per pirmąsias 10 minučių „Šilutė“ pelnė 24 taškus, varžovai – perpus mažiau – 12.

Antrajame kėlinyje mažeikiečiams pavyko sušvelninti „Šilutės“ pasiektą dviženklę persvarą. Pasibaigus dviem kėliniams rezultatas buvo 42:36 –  vis dar pirmavo „Šilutė“.

Trečiajame kėlinyje komandos ėjo koja kojon – abi pelnė po lygiai taškų – po 21.krepsinis F_mazeikiai

Visas įdomumas prasidėjo ketvirtajame kėlinyje, kai likus žaisti pustrečios minutės „Mažeikių“ žaidėjas Justinas Olechnavičius, praėjusį sezoną žaidęs „Šilutėje“, pataikė dvitaškį ir sušvelnino rezultatą iki 76:72. Gerai, kad kitoje atakoje tuo pačiu atsakė „Šilutės“ legionierius Ulyssesas Thomasas, o suklydus svečiams dar vienu taikliu dvitaškiu su pražanga nubaudė Augustas Šuliauskas.

Likusį laiką „Šilutei“ pavyko išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę prieš „Mažeikius“ 86:75.

„Šilutės“ krepšininkai šiame mače atkovojo 32 kamuolius ir net 52 taškus pelnė iš baudos aikštelės. Svečiai sugriebė 33 kamuolius, tačiau baudos aikštelėje surinko 40 taškų.

„Šilutės“ komandoje jau ne pirmą kartą rezultatyviausias buvo aukštaūgis Aurelijus Pukelis: jis pelnė 22 taškus bei atkovojo 9 kamuolius.

Prie komandos pergalės prisidėjo ir Simas Raupys: pelnė 6 taškus, 8 kartus atkovojo kamuolį. Ulyssesas Thomasas uždirbo 11 taškų, Brianas Wanamakeris – 9 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Artimiausios rungtynės šilutiškių laukia išvykoje į Šakius – ten gruodžio 27 dieną susitiks su komanda „Vytis“.

Gruodžio 29 dieną taip pat žais išvykoje  – Vilniuje su „Perlo“ krepšininkais.