„Šilutės“ ekipai geriau sekėsi namų aikštelėje

LaimonasVasario 15 ir 16 dienomis „Šilutės“ ekipa sužaidė dvejas rungtynes su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Pirmą dieną išvykoje nepavyko atsilaikyti prieš varžovus ir teko pripažinti jų pranašumą 105:88. Kitą dieną šilutiškiai su ta pačia komanda susitiko jau savo namų aikštelėje, čia Laimono Eglinsko vadovaujama ekipa įveikė svečius rezultatu 81:69.

„Šilutės“ gretose, namų rungtynėse, geriausiai pasirodęs B. Sanfordas įmetė 22 taškus (6/10 dvit., 2/2 trit., 4/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo vos 3 kartus ir surinko 24 naudingumo balus.

Viskas pasikeitė trečiam kėliny

Pirmi du kėliniai išvykoje prieš marijampoliečius buvo palankūs mūsiškiams. L. Eglinsko treniruojama „Šilutė“ pataikė 7 tritaškius iš 12, dvitaškiai taip pat gana taikliai pasiekė tikslą – iš 21 mesto pataikyta 15. Šeimininkams tuo tarpu sekėsi prasčiau, prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė 37:58, varžovai atsiliko net 21 taško skirtumu. Jau atrodė, kad už šilutiškius tądien geriau varžovai nesužais. Klydom.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Sūduva-Matinga“ įjungė antrą kvėpavimą ir pradėjo šou. Per trečiąjį kėlinį varžovai pataikė 10 tritaškių iš 14 ir iš viso į mūsų saugomą krepšį sumetė net 44 taškus (mūsiškiai tik 16), tai jiems leido išsiveržti į priekį (81:74).

Prasidėjus paskutiniajam kėliniui, Marijampolės klubas turėjo 7 taškų persvarą, o per likusias 10 minučių ją padidino iki 17 taškų. Ir po finalinės sirenos pergalę šventė šeimininkai 105:88.

„Šilutės“ ekipoje rezultatyviausi buvo: Evaldas Džiaugys, įmetęs 20 taškų, Aidienas Howardas – 15, Dovydas Rimkus ir Jeffery Perkinsas (2/2 trit., 6 atk. kam.) po 14, Andrius Gaidys 11 (6 rez. perd.).

Atsirevanšavome

Vasario 16 dieną Šilutės Vydūno sporto salėje „Šilutės“ ekipai pavyko atsirevanšuoti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandai.

Jau nuo pirmojo kėlinio mūsiškiai puikiai tvarkėsi savo namų aikštelėje. Jiems pavyko spurtuoti 17:5. Pradžia buvo daug žadanti. Antrajame kėlinyje mūsiškiai nesumažino tempo ir dar kartą spurtavo 20:0, po dviejų kėlinių šilutiškiai pirmavo 52:28.

L. Eglinsko vadovaujama komanda ketvirtajame kėlinyje truputį atsipalaidavo, per kėlinį pelnė vos 9 taškus, o varžovai 20. Bet tai „Šilutės“ pergalei rimto pavojaus nesukėlė ir po finalinės sirenos pergale džiaugėsi mūsiškiai 81:69.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Byronas Sanfordas, įmetęs 22 taškus (6/10 dvit.), Andrius Gaidys – 15 (5/5 dvit.), Mantas Šerkšnas – 13 (3/5 trit.).