„Šilutės“ ekipai rungtynėse visada svarbus „šeštas“ žaidėjas

f net_varzovo_atsisedimas_ant_kupros_nesustabde_kapitono_E._DziaugioSavaitgalį “Šilutės“ komanda pajuto skaudų pralaimėjimą Šakiuose prieš „Vyčio“ komandą 108:96, bet kitą dieną savo sirgalių akivaizdoje sutriuškino Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ rezultatu 94:62. Prieš tai paskutinį lapkričio savaitgalį šilutiškiai patyrė dvi nesėkmes išvykoje Telšiuose (99:83) ir namuose prieš Palangos krepšininkus (88:84).

Pastebėta, kad mūsų komandai rungtynėse labai svarbus „šeštas“ žaidėjas – tai sirgaliai. Kuo didesnis jų palaikymas rungtynėse, tuo mūsiškiai geriau žaidžia. Sutapimas? Manau ne, tiesiog „Šilutės“ ekipa ir sirgaliai – tai vienas variklis pergalių link. Tad šilutiški, nori pergalių – atiduok visas jėgas sirgdamas už savo komandą, nes ji atiduoda visas jėgas, kad pergalėmis džiugintų tave.

Nusileido lyderiams

Lapkričio 2-ąją mūsų ekipa žaidė Šakiuose prieš lyderiaujančią „Vyčio“ komandą. Pirmi du kėliniai sėkmingesni buvo „Šilutės“ ekipai, nors ir ne ženkliai, bet po dviejų kėlinių mūsiškiai pirmavo rezultatu 45:51. Toks puikus scenarijus pasikeitė komandoms grįžus į aikštelę po ilgosios pertraukos. Tada jau šeimininkai rezultatyviau pradėjo atakuoti mūsiškių saugomą krepšį.

f1Sužaidus trečią kėlinį, mūsiškiai jau atsiliko nuo varžovų rezultatu 79:75. Bet dar ne viskas buvo prarasta. Likęs paskutinis ketvirtis dar teikė vilties, kad pavyks įveikti lyderius. Deja, norai ne visada pildosi. Po finalinės sirenos teko pripažinti šeimininkų pranašumą 108:96.
Šilutės komandoje karjeros naudingumo rekordą NKL pasiekė Evaldas Džiaugys, kuris per 37 minutes pelnė 26 taškus (8/16 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir įsirašė 33 naudingumo balus. Dviženklius taškus per rungtynes pelnė ir kiti žaidėjai: Andrius Globys 20, Mantas Šerkšnas 18, Jamillas Powellas 12.

Įveikė marijampoliečius

Antras rungtynes iš eilės „Šilutės“ kapitonas E.Džiaugys, kaip užsuktas lakstė po aikštelę bei savo komandą vedė link pergalės. Susitikime su „Sūduva-Mantinga“ krepšininkais mūsiškis dar prieš dieną pagerinęs savo karjeros naudingumo rekordą, pagerino jį dar kartą. Dabar jis surinko 43 naudingumo balus. Toks puikus kapitono žaidimas bei kitų krepšininkų pasirodymas pagaliau ir vėl leido džiaugtis pergale.
Visų rungtynių metu marijampoliečiai buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o „Šilutė“, laimėdama kiekvieną kėlinį, lėtai, bet užtikrintai krovėsi pranašumą. Lemiamą ketvirtį šilutiškiai pradėjo jau turėdami 13 taškų persvarą (67:54), o kėlinio pradžioje surengtas spurtas 10:0 nepaliko jokių vilčių varžovams. Mūsiškiai džiaugėsi pergale rezultatu 94:62.

Rezultatyviausias „Šilutės“ gretose buvo E.Džiaugys, kuris per 36 minutes pelnė 25 taškus (4/7 dvit., 1/3 trit., 14/15 baud. met.), atkovojo 13 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo 11 pražangų (43 naudingumo balai). Puolėjas taip pat pagerino savo išprovokuotų pražangų rekordą (11) ir pakartojo geriausią atkovotų kamuolių rekordą (13). Komandos draugas Andrius Globys taip pat žaidė puikiai, surinko 14 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 22 naudingumo balus.

Dabar mūsų komanda turi 5 pergales ir tiek pat pralaimėjimų. Artimiausios rungtynės laukia išvykoje lapkričio 9 d. su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir kitą dieną namuose su Kauno „Žalgiris-2“ komanda.