Šilutės futbolininkai 2:0 įveikė garsenybių komandą (foto)

futbolas 1Rungtynės su Vilniaus futbolo komanda „Prelegentai“, kurią sudaro Lietuvoje žinomi asmenys, šou verslo atstovai, į stadioną žiūrovų sutraukė dvigubai daugiau nei įprasta. FK „Šilutė“ aktyviai sirgalių tribūnai padovanojo pergalę 2:0.

Šilutėje penktadienį vyko 2012/2013 m. LFF „Carlsberg“ taurės IV etapo rungtynės. Nors su žemesnio rango varžovais tikėtąsi kur kas daugiau įvarčių ir lengvesnės kovos, tačiau sėkmingi spyriai į vartus skriejo tik antroje varžybų pusėje.

Pirmajame kėlinyje nei Šilutės komandai, nei „Prelegentams“, nepavyko pelnyti įvarčių. Pirmąjam kėliniui pasibaigus futbolininkai turėtų ilsėtis 15 min, bet pradėjo anksti temti, tad nuspręsta pertrauką sutrumpinti ir jos būta tik 5 min. Per sutrumpintą pertrauką mūsiškiai persirengimo kambarėlyje vos spėjo atsipūsti ir išklausyti trenerio nurodymų.

Lyg įgiję antrąjį kvėpavimą, antrojo kėlinio metu vos išėję į aikštę „Šilutės“ futbolininkai pradėjo atakuoti svečių vartus. Pirmąjį kartą svečių vartininką nuginklavo ir 51 minutę įvartį pelnė K.Atutis, o dar vieną – 60 minutę – A.Tolis.

Dar savaitę prieš rungtynes žaidimas su žvaigždžių komanda sukėlė didelį ažiotažą. Žiūrovų skaičius Šilutės miesto stadione buvo kur kas didesnis nei eilinėse LFF I lygos varžybose. Daugelis atėjo pamatyti „Prelegentų“ gretose žaidžiančių M.Mikutavičiaus, V.Radzevičiaus, M.Starkaus, R.Skaisgirio ir kitų garsenybių.

„Lyg dar per mažai per televizorių juos rodo. Kodėl šilutiškiai saviškių taip gausiai neateina palaikyti, per rimtesnes LFF I lygos varžybas?“ – piktinosi tokiu paviršutiniškumu ištikimi futbolo fanai. Nepaisant nepasitenkinimo gaidelių, „Šilutės“ futbolininkai galėjo didžiuotis sirgalių tribūna, sukūrusia ir skanduotes, kaip pvz. „Prelegentams baigės balius, mūsų vartus saugo Valius!“ ir pan.