Šilutės futbolininkai labiau pripratę prie lietaus

futbolas silute - bangaGegužės 14-ąją Šilutės miesto stadione vyko LFF 1-osios lygos 8-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko FK „Šilutė“ ir Gargždų „Banga“.

Turnyrinėje lentelėje svečiai patenka į dešimtuką, o mūsiškiai yra gana atitolę nuo šių varžovų. Bet tądien šilutiškiai įrodė, kad jie pranašesni, ir joks lietus jų nesustabdys: jie realizavo įvartį ir 1:0 rezultatu įveikė gargždiškius.

Vos prasidėjus rungtynėms iniciatyvos ėmėsi svečiai. Iš šalies atrodė, kad jų tikslas – per kelias minutes įmušti įvartį, o paskui ramiai žaisti. „Bangos“ futbolininkai penkiolika I kėlinio minučių buvo atkaklesni ir dažniau rengė atakas į „Šilutės“ vartus. Tada pasipylė lietus ir varžovų tempą sumažino.

Abiem komandoms sunkiai sekėsi prisitaikyti prie šlapios žolės, kamuolys nenorėjo klausyti tiek „Šilutės“, tiek „Bangos“ futbolininkų. Tad I kėlinys baigėsi be įvarčių.

Po pertraukos grįžus į aikštelę lietus nebuvo nustojęs, tad futbolininkams neliko nieko kita kaip susitaikyti su gamtos išbandymu. Bendrą kalbą su lietumi, šlapia žole ir kamuoliu greičiau atrado šilutiškiai. 81-ąją minutę tolimą įvartį pataikė šilutiškis D.Surblys, ir mūsiškiai išsiveržė į priekį 1:0.

Iki rungtynių pabaigos daugiau įvarčių nesulaukta, tad FK „Šilutė“ džiaugėsi lietuje pramirkusia pergale prieš Gargždų „Bangą“.

„Šilutės“ komandoje įspėjimus rungtynių metu gavo: 44-ąją minutę – E.Lukoševičius, 53-iąją minutę – D.Surblys, 74-ąją minutę – M.Golubovskis.