Šilutės futbolininkai triuškino varžovus

 fule1 1Lietuvos futbolo I lygos 26-ojo turo rungtynėse FK „Šilutė“ namuose žymia persvara įveikė Kelmės „Kražantę“ – 5:1 (3:0). Po du įvarčius Šilutei pelnė saugas Laimonas Trakšelis (Nr.9) ir puolėjas Maksim Lukaševič (Nr.26), dar vieną pridėjo saugas Donatas Surblys (Nr.24).

27-ojo turo „Palangos“ ir „Šilutės“ susitikime pergalę rezultatu 1:0 irgi šventė šilutiškiai.

Namuose – žymi persvara

FK „Šilutė“ trenerio Svajūno Česnulio auklėtiniai su debiutantais kelmiškiais jau buvo susitikę gegužės 23 dieną, kai žaidė Kelmėje. Ten namų šeimininkams pavyko išplėšti lygiąsias 2:2. Dar kartą mūsiškiai tam pasikartoti neleido ir sutriuškino varžovus savo namų aikštelėje.

Rugsėjo 6-ąją Šilutės miesto stadione jau nuo 5-osios rungtynių minutės užvirė aistros, nes „Šilutės“ puolėjas baltarusisfutbolas f M.Lukaševič išvedė į priekį savo komandą 1:0. Po to gana ilgai nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčių, ir tik 39-ąją žaidimo minutę rezultatą padvigubino D.Surblys, o po 3 minučių rezultatą iki 3:0 padidino L.Trakšelis, pelnydamas dar vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje mūsiškiams pavyko pelnyti dar du įvarčius. 67-ąją minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė M.Lukaševič, o 76-ąją minutę prie komandos draugo prisidėjo ir L.Trakšelis. Tad rezultatas 5:0 nebepaliko svečiams jokių vilčių. Nors varžovams 80-ąją minutę ir pavyko pelnyti įvartį, tai komandos nebeišgelbėjo ir teko pripažinti surtriuškinimą 5:1.
Po 26 turų I lygoje lyderiavo Jonavos „Lietava“ – 55 taškai, „Šilutė“ tarp 18 ekipų užėmė 9-ąją vietą – 35 tšk.

Pergalė – ir Palangoje

Sekmadienį „Šilutė“ žaidė Palangoje su „Palanga – Atlantas-2“, užimančią IV vietą (51 tšk.).

Abi ekipos rungtynes pradėjo aktyviai, bet užbaigti atakų nepavykdavo. Bet 20-ąją minutę mūsiškiui Maksimui Lukaševič pavyko palaužti palangiškių gynybą bei  išvesti savo komandą į priekį 1:0.

Abi komandos troško pergalės, tad žaidimas darėsi vis aštresnis, bet teisėjai įsikarščiavusius žaidėjus nuramindavo įspėdami geltonomis kortelėmis. Jų gavo tiek mūsiškiai, tiek palangiškiai. Varžovų gretose geltona kortele „apdovanoti“ Mantas Perepliotovas bei Erlandas Juška, „Šilutės“ komandoje prieš save ją išvydo Laimonas Trakšelis.

Iki I kėlinio pabaigos „Palangai“ rezultato išlyginti nepavyko, 1:0 pirmavo šilutiškiai. Sugrįžusios po pertraukos ekipos padidino žaidimo tempą, bet nė vienai komandai sėkmingai užbaigti atakų nepavykdavo, tądien abiem labiau sekėsi rinkti geltonąsias korteles. Per antrąjį kėlinį jų parodyta trims „Palangos“ ir trims „Šilutės“ žaidėjams.

Daugiau įvarčių komandoms nepavyko įmušti, tad rezultatu 1:0 pergale džiaugėsi šilutiškiai.