„Šilutės“ futbolininkai žaidė į vienus vartus

futbolasŠilutės vyrų futbolo komanda šeštadienį savo aikštėje susitiko su „Kėdainių“ futbolininkais.

Mūsiškiai varžovų nesigailėjo ir, atradę jų silpnąją grandį, spyrė įvarčius vieną po kito. To pasekmė – rezultatas 0:11, užfiksuotas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate.

Jau per pirmąjį kėlinį šilutiškiai įkalė į kėdainiečių vartus 5 įvarčius. Tie žiūrovai, kurie atėjo pažiūrėti tik antrojo kėlinio, klausinėjo, ar čia nejuokaujama ir ar tikrai mūsiškiai taip išsiveržė į priekį.

Antrasis kėlinys jokių abejonių nepaliko – mūsiškiai tiesiog trypė varžovus, dar „sausai“ įmušę 6 įvarčius. O tribūnose džiūgaujantys sirgaliai skandavo įvairiausias skanduotes. Pagaliau ir FK „Šilutė“ gali pasidžiaugti sirgaliais bei jų sugalvotomis tikrai neprastomis skanduotėmis.

Dabar tris įspūdingus taškus įsirašiusi Šilutės ekipa turnyro lentelėje žengia VI vietoje ir dviem taškais lenkia Palangos futbolininkus bei trimis atsilieka nuo Vilniaus „Polonijos“.

I lygos lyderiais liko Jonavos „Lietava“, kuri 9 taškais lenkia Trakų komandą.

Rezultatai

„Šilutė“ – „Kėdainiai“ 11:0 (5:0). Įvarčiai: 10 min. (iš 11 m) – E.Lukoševičius, 30 min. – D.Surblys, 34 min., 37 min. ir 86 min. – Dovijus Česnulis, 41 min. – K.Atutis, 58 min., 74 min., 87 min. ir 89 min. – R.Šmitas, 84 min. – A.Slušnys („Šilutė“).

LFF I lygos čempionato rezultatyviausių žaidėjų penketuke yra „Šilutės“ žaidėjas R.Šmitas, pelnęs 10 įvarčių.