Šilutės gamtosaugininkas perėjoje partrenkė dviratininką

P.Sirtautas perėjoje ties Šilutės turgumi savo automobilio priekiu kliudė ir partrenkė taip pat į darbą dviračiu važiavusį jauną vyrą. / A.Aleksėjūnienės nuotr.Antradienio darbo diena nesėkmingai prasidėjo Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės agentūros inspektoriui Pranui Sirtautui ir į darbą važiavusiam jaunam šilutiškiui.

Aštuntą valandą ryto, važiuodamas Cintjoniškių gatve į darbą, P.Sirtautas perėjoje ties Šilutės turgumi savo automobilio priekiu kliudė ir partrenkė taip pat į darbą dviračiu važiavusį jauną vyrą.

Pastarajam buvo sumušta koja, jis iš karto po avarijos buvo išvežtas į Šilutės ligoninę.

„Sukliudei man pasiekti darbovietę”, – tiek tepasakė P. Sirtautui sužeistasis.

Aplinkosaugininkas teigia, jog nuo miesto pusės atvažiavęs dviratininkas Cintoniškių gatvę kirto, nenulipęs nuo dviračio.

Nors dviratininkas važiuojamąją kelio dalį kirto pėsčiųjų perėjoje, tačiau jis pažeidė kelių eismo taisykles, kurios numato, jog dviratininkas eidamas perėja dviratį turi stumtis, o ne su juo važiuoti.

„Jis išriedėjo į perėją taip greitai, jog nespėjau sureaguoti ir mašiną laiku sustabdyti”, – žurnalistei sakė P.Sirtautas.

Jis tvirtino buvęs blaivus.

Šilutės policija dėl šio eismo įvykio  pradėjo ikiteisminį tyrimą.  

Aplinkos apsaugos agentūros pareigūnas P.Sirtautas po incidento nuvyko į Šilutės ligoninę, kur buvo paimtas jo kraujo mėginys blaivumui patikrinti.

A.Aleksėjūnienės nuotr.A.Aleksėjūnienės nuotr.