Šilutės gatvės krepšinio lyga – jau šį ketvirtadienį

krepsinis Silutes_gatves_krepsinio_lygos_ikurejai_Jonas_Gavenia_Laimonas_EglinskasJau šį ketvirtadienį, birželio 29 dieną, 19 valandą prasidės antrasis Šilutės gatvės krepšinio lygos sezonas. Organizatoriai vėl žada daug staigmenų ne tik žaidėjams, bet ir visiems, atėjusiems pažiūrėti rungtynių.

Praėjusią vasarą pirmą kartą Šilutėje startavo Šilutės gatvės krepšinio lyga, organizuojama dviejų mūsų miesto sporto entuziastų – Jono Gavėnios ir Laimono Eglinsko. Tai buvo išties puiki iniciatyva, kuri pritraukė tiek mūsų jaunimą, tiek ir vyresnio amžiaus sporto mėgėjus.

Turbūt nemažai šilutiškių antradienio ir ketvirtadienio vakarais spėliodavo, kas vyksta Meno mokyklos krepšinio aikštelėje, nes vakarais skambėdavo muzika, girdėjosi Šilutės krepšinio komandos šokėjų ir žiūrovų šūksniai, bumbsėjo kamuolys.krepsinis Silutes_gatves_krepsinio_lyga_2016_sezonas

Šiemet spėlioti nebereikės – antradienio ir ketvirtadienio vakarais vėl visų lauks Šilutės gatvės krepšinio lygos II sezono rungtynės.

Vasaros sporto šventės įtrauks ne tik krepšininkus, bet ir visus žiūrovus. Rungtynių pertraukėlių metu publiką džiugins Šilutės krepšinio komandos šokėjos, bus žaidžiami įvairūs žaidimai žiūrovams, kurių nugalėtojai bus apdovanoti „Husqvarna“, „Technorama“, „BEKO“ įsteigtomis dovanomis. Kiekvienų rungtynių komanda nugalėtoja bus apdovanota specialiu „Jazz Bowling“ prizu.

O kur dar prizai naudingiausiams žaidėjams, geriausiems sirgaliams, kuriais pasirūpins kokteilių baras „Golden Room“, „Egmina“, „Turgaus Urmas“, kelionių agentūra „Viatora“ bei Pamario sporto labdaros ir paramos fondas.

Niekam liūdėti neleis savo muzikos skambesiu džiuginantys DJ’s bei rungtynių komentatorių balsai, bus galimybė įsigyti vaikystėje taip mėgstamos cukraus vatos ar spragėsių („popkornų“).

Viso čempionato nugalėtojams bus įteikta Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus taurė ir „Šarūno reklamos“ paruošti specialūs čempionų marškinėliai.

Tad visi kviečiami birželio 29 d. 19.00 val. atvykti į Šilutės meno mokyklos krepšinio aikštelę puikiai praleisti vakarą, nesvarbu, koks bus oras!

Laikraštis „Šilutės naujienos“ Jus informuos apie lygos rezultatus ir visas kitas lygos peripetijas, nuotraukų galerijas ir papildomą informaciją jūs rasite „Facebook“ paskyroje SilutesKrepsinis.

Lygos organizatoriai kviečia norinčias rungtyniauti komandas registruotis iki birželio 28 d. 12 val. telefonu +370 645 49116.