Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę

Gatves krepsinio lyga nera blogo oroBirželio mėnesį Šilutėje pirmą kartą startavo „Šilutės gatvės krepšinio  lyga“. Praėjusią savaitę buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės, ir Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę.

Po šešerių rungtynių turnyrinės lentelės viršuje įsitvirtino komanda „Alkani Vilkai“, kuri nepatyrė dar nė vieno pralaimėjimo. Antroji – su dviem pergalėmis žengianti „Germanika“, treti – „Stubriai“.
Pergalės skonio dar nepatyrė „Gluosnis“.

Komandos tarpusavyje dar sužais po vienerias rungtynes, ir paaiškės atkrintamųjų rungtynių poros. Kitos rungtynės – jau liepos 5 dieną, 20.00 val.

Po kiekvienų rungtynių yra renkamas dienos naudingiausias žaidėjas. Pirmajame rate jais tapo: Rolandas Baltuonis, Lukas Petkevičius, Aurimas Rumšas, Šarūnas Baldika, Gvidas Galinauskas, Lukas Petrošius.

Lygos organizatorių – Jono Gavėnės ir Laimono Eglinsko teigimu, šis projektas yra skirtas ne tik krepšinio mėgėjams, bet ir visai Šilutės bendruomenei. Turnyro tikslas yra pritraukti visus šilutiškius smagiai praleisti vasaros vakarus kartu.

Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 19.30 val rungtynės organizuojamos Šilutės meno mokyklos krepšinio aikštelėje. Išties džiugu, kad rungtynės vyksta net ir lyjant gaiviam vasaros lietui – jis neišbaido nei žiūrovų, nei žaidėjų.

Prieš varžybas ir pertraukėlių metu yra rengiami žaidimai visiems atėjusiems bei norintiems laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.
gatves krepsinio lyga zaidimai ziurovams
Mažiau aktyviems žiūrovams taip pat nėra laiko liūdėti, nes žiūrovai gali pamatyti „Atėnės“ šokėjų pasirodymus, pasiklausyti nuolat skambančios muzikos bei šmaikščių rungtynių komentatorių kalbų.

Dalyviai ir žiūrovai nuolat įamžinami lygos fotografų bei visos emocijos ir informacija apie rungtynes, laimėtojus viešinama lygos „Facebook“ paskyroje SilutesKrepsinis.

Lygos finalas planuojamas liepos 29 dieną, o organizatoriai žada daug staigmenų, kurias atskleis tik prieš pat finalą.

Organizatoriai šios lygos neįsivaizduoja be didžiulės rėmėjų pagalbos: FEN maisto sporto papildų parduotuvės, restorano „Gilija“, UAB „Husqvarna“, INFO-TEC, UAB „Egmina“, UAB „MagicB“, UAB „Savas kampas“, fotoateljė „Šviesa“, naktinio klubo „Golden Room“, Šilutės krepšinio klubo, UAB „Šarūno reklama“, lygos globėjo – Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus.

Jeigu yra norinčių dar prisidėti ar įsteigti prizų, prašytume susisiekti su lygos organizatoriais per „Facebook“ SilutesKrepsinis puslapį.