Šilutės imtynininkai grįžo su medaliais

dziudo vaikaiKovo 31 – balandžio 1 dienomis Kaune vyko Lietuvos U-23 dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius, neblogai pasirodė šiame čempionate, nors laimėjo tik vieną medalį.

Balandžio 2 d. Palangoje vykusiame vaikų dziudo turnyre, skirtame miesto prijungimui prie Lietuvos paminėti, Šilutės jauniesiems sportininkams pavyko iškovoti daugiau medalių.

Kaune geriausią rezultatą pasiekė Edvardas Sagalec, kuris iškovojo III vietą. Komandos draugai Rokas Šadzevičius, Dominykas Šatkus, Justas Pauparis ir Ernestas Sagalec liko septinti savo svorio kategorijose.

Palangoje čempionų vardus savo svorio kategorijose iškovojo šilutiškiai Benas ir Emilis Kovyrcovai, Nojus Kungys ir Mantas Sungaila.

Antrąsias vietas užėmė Domas Plikšnys, Ignas Klimanskis, trečiąsias –  Martynas Ražaitis, Dovydas Ignašius, Paulius Šapalas, Mantas Kaveckas, Gabrielius Alseika, Rimgaudas Augylius, Titas Ercius.