Šilutės ir Bauskės muziejai pasirašė bendradarbiavimo sutartį

bauskes muziejus Sutarties pasirasymas 1Sausio 31 dieną Šilutės muziejus ir Bauskės kraštotyros ir meno muziejus (Latvija)  pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi muziejų kolektyvai įsipareigojo: keistis parodomis, kurti bendrus projektus, bendradarbiauti vykdant įvairias muziejines programas ir reklamuoti abiejų muziejų veiklą.

Jau keletą metų besitęsiančios draugystės išdava buvo tai, jog daugelis mažųjų šilutiškių 2011 metų pabaigoje turėjo progos pamatyti gražią lėlių parodą, atvežtą iš Latvijos.Bauskes muziejuje leliu kolekcija

Šių metų balandžio mėnesį Šilutės muziejus Bauskės muziejuje atidarys kilnojamąją parodą „Kur vanduo ir žmonės kuria gyvenimą“.

2012-ieji Lietuvoje paskelbti Muziejų metais, todėl tikimasi, kad daugelis žmonių savo kelionėse neaplenks ir muziejų. Šilutės muziejininkai pasižadėjo pareklamuoti Bauskės miesto muziejus, o jų Bauskėje yra ne taip mažai. Bauskės muziejus ir informacijos centras skleis informaciją apie mūsų rajono muziejus ir lankytinas vietas.

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį Šilutės muziejus gavo ir dovanų – 100 gražiai aprengtų įvairiausių lėlių iš Rygoje gyvenančios tautodailininkės Viktorijos Lampert lėlių kolekcijos. Bauskės muziejaus dailininkė Tamara Chudnovskaja tarpininkavo perduodant šią dovaną.

Išsamesnė informacija: Šilutės muziejaus internetiniame puslapyje www.silutesmuziejus.lt ir Facebook sistemoje – www.facebook.com/Silutes Muziejus