Šilutės irkluotojai grįžo su medaliais

irkluotojai F1Paskutinį vasaros savaitgalį Šiauliuose vyko XII tarptautinė Talkšos regata, kurioje dalyvavo geriausi Lietuvos, Latvijos, Rusijos irkluotojai. Ginti Šilutės sporto mokyklos garbę išvyko 6 auklėtiniai, kuriuos treniruoja Nedas Bartušis.

Ir jiems ją apginti tikrai pavyko: iškovoti 2 aukso, 1 sidabro bei 2 bronzos medaliai.

Sportininkai varžėsi 500 m nuotolyje, irkluodami vienvietes, dvivietes ir keturvietes valtis.irkluotojai f

Nenugalimas buvo vienvietės baidarės irkluotojas šilutiškis Tomas Jurkevičius, kuris iškovojo 2 aukso ir 1 sidabro medalius.

Jaunučių grupėje Heraldas Kairys ir Matas Petrauskis, irklavę dvivietę baidarę, užėmė 3 vietą. Taip pat 3 vietą užėmė Lūna Siaurusevičiūtė, plaukusi dvivietėje valtyje su Elektrėnų sportininke.

Antrą varžybų dieną vyko vis labiau populiarėjančios „Drakonų“ varžybos. Jose valtis irkluoja net 22 sportininkų įgulos. „Drakonų“ varžybose šilutiškiai irgi neliko be medalių.