Šilutės irkluotojai parsivežė aukso ir sidabro

baidaresLiepos 1-ąją Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai su treneriu Nedu Bartušiu išvyko į Skuodo rajono pirmąsias Mero taurės baidarių – kanojų irklavimo varžybas 200 m distancijoje. Varžovų būta iš Klaipėdos, Plungės, Skuodo, Šiaulių, Panevėžio.

Nemažai šilutiškių irkluotojų lipo ant apdovanojimų pakylos.

2003 m. gimusiųjų grupėje vienviete baidare 200 m nuotolį greičiausiai įveikė Heraldas Kairys, antroje vietoje liko komandos draugas Martynas Narevičius.

2002 m. gimęs Matas Petrauskas tokį pat nuotolį įveikė antras ir pelnė sidabrą, o 1999 m. gimęs Tomas Jurkevičius iškovojo čempiono vardą  vienvietės baidarės irklavimo rungtyje.

Ingrida Baužaitė, irklavusi vienvietę baidarę, 2001 m. gimusiųjų ir vyresnių grupėje finišą kirto antra ir apdovanota sidabru.
Ne prasčiau šilutiškiams sekėsi tą patį 200 m nuotolį įveikti ir dviviete baidare. Komandos draugai H.Kairys ir M.Narevičius užėmė II vietą, šalia jų vienu žemesniu laipteliu stojo Matas Petrauskas bei Aidas Pažereckas.

2003 m. gimusių ir vyresnių moterų grupėje Ingrida Baužaitė su klaipėdiete Neda Jonutyte buvo greičiausios – iškovojo I vietą.
Visus 10-15 metų vaikus, norinčius išbandyti šią sporto šaką, Šilutės sporto mokyklos irklavimo treneriai kviečia atvykti į Šilutės mažųjų laivų uostą pirmadieniais – penktadieniais 16 val.