Šilutės irkluotojai puikiai pasirodė Lietuvos moksleivių čempionate

irklavimas 07 01Kai dauguma Šilutės sporto mokyklos sportininkų atostogauja, irkluotojams – pats įkarštis. Irkluotojai visą savaitę neišlipo iš baidarių. Jie nuo birželio 20 iki 26 dienos stovyklavo Šiauliuose, prie Talšos ežero, kur ruošėsi Lietuvos moksleivių čempionatui.

Jame mūsiškiams pavyko iškovoti net 7 medalius.

Stovyklauti, pasak trenerio Nedo Bartušio, auklėtiniams patiko: oras – geras, nuotaika – taip pat. Ir dar pavyko ne tik smagiai pastovyklauti, bet ir iškovoti medalių.

Kad ne tik stovyklauti atvažiavo, įrodė Heraldas Kairys ir Martynas Narevičius – jie laimėjo po 2 aukso medalius, irklavę dvivietę baidarę 1000 m ir 200 m. Heraldas, persėdęs į vienvietę baidarę, dar iškovojo du medalius: 1000 m distancijoje – sidabrą, 200 m distancijoje – bronzą.

Tomas Jurkevičius 1000 m dviviete baidare įveikė antras ir pateko į Olympic Hopes (Vengrija) varžybas.

Taip pat puikiai debiutavo mergaitės Iveta Tomaševskytė ir Lūna Siaurusevičiūtė. Jos 200 m nuotolį dviviete baidare įveikė penktos.