„Šilutės“ komanda ir priiminėjo padėkas, ir dėkojo

4krepsinis sezono_uzdarymasVisiems besidomintiems krepšiniu ne naujiena, kad mūsų miesto krepšinio komanda Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) reguliariajame sezone užėmė 4 vietą. Už tokį šaunų pasiekimą „Šilutės“  komandai dėkojo ir rajono vadovai, rėmėjai bei sirgaliai. Krepšininkams ir treneriui Laimonui Eglinskui „JazzBowling“ kavinėje vykusiame sezono uždarymo renginyje įteikti padėkos raštai, o pasibaigus oficialiajai ceremonijai sužaistas ir mini boulingo turnyras.

VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius į „JazzBowling“ kavinę pakvietė rajono vadovus, rėmėjus bei ištikimiausius krepšinio fanus. 3krepsinis sezono_uzdarymas

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mūsų miesto komandai už šį sezoną pasiektus rezultatus bei pažadėjo, kad kitąmet komandai skirs daugiau dėmesio, bet ir tikėsis dar aukštesnių rezultatų. Meras dėkojo vyriausiajam „Šilutės“ komandos treneriui L.Eglinskui ir jam įteikė dovaną. Nepamiršti buvo ir patys sportininkas, jiems mero pavaduotojas Algis Bekeris, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis bei rajono tarybos narys Arūnas Pupšys taip pat įteikė po dovanėlę.

Visą sezoną krepšinį stebėjo ir Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė, kuri taip pat įteikė atminimo dovanėles krepšininkams.

Kas nežino, kad  malonu ne tik gauti, bet ir duoti? Todėl komandos vadovas D.Gricevičius visiems susirinkusiems miesto vadovams, rėmėjams, sirgaliams irgi įteikė padėkos raštus už finansinę ir organizacinę paramą, kuri labai pravertė siekiant aukštų rezultatų 2017/2018 metų Mezon NKL sezone.

Pasibaigus padėkų bei linkėjimų lietui visi draugiškai sužaidė mini boulingo turnyrą, kurį vedė Marijus Budraitis. Tad juoko ir gerų emocijų jame netrūko.

Džiaugiamės ir mes pasiektais mūsiškių pasiekimais ir linkime, kad kitas sezonas būtų dar sėkmingesnis.