„Šilutės“ komanda kaip Feniksas prisikėlė iš pelenų

krepsinis anglickisSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ turėjo dvejas rungtynes.

Išvykoje Mažeikiuose mūsiškiai buvo sutrypti, bet to ir reikėjo tikėtis, nes turnyrinėje lentelėje „Mažeikiai“ užima I vietą, kai tuo tarpu mes – vos antri nuo galo, o ir pergalėmis pastaruoju metu pasigirti negalėjome.

Bet namuose susitikimas su Jonavos „Delikatesu“ buvo tiesiog stebuklingas. Jis baigėsi vos vieno taško skirtumu – kad ir kaip būtume atpratę sakyti „Mes laimėjom“, bet taip – tai tiesa! „Šilutei“ pagaliau pavyko įveikti varžovus!

„Mažeikiai“ sutrypė „Šilutę“

Prieš savaitę „Šilutė“ svečiavosi Mažeikiuose.

Rungtynių pradžioje mūsiškiai atsilikinėjo vos vienu taškeliu – pirmasis kėlinys baigėsi 15:14. O antrajame kėlinyje „Mažeikių“ komanda pasimėgaudama trypė mūsiškius. Šilutiškiams per antrą kėlinį net nepavyko įmesti dviženklio taškų skaičiaus – kėlinį jie baigė 25:7.

Trečiąjį kėlinį „Šilutė“ įmetė tik 5 taškais mažiau nei varžovai, bet antrojo kėlinio šešėlis vis dar vilkosi iš paskos ir švieslentė rodė 59:35 mūsiškių nenaudai.

Ketvirtame kėlinyje jokio perversmo neįvyko. Aikštės šeimininkams pavyko dar labiau atitolti nuo „Šilutės“ 90:51, ir mūsiškiams teko prie savo „kraičio“ pridėti jau 15-ąjį pralaimėjimą.

Rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai: Marius Kasiulevičius – 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, Gytis Pakalniškis – 9 taškai, 8 atkovoti kamuoliai. Po 5 taškus komandai pelnė Dustin Heiman ir Eivydas Mološčiakas.

Artėjant Kalėdoms –  pergalės stebuklas

Artėjant šv. Kalėdoms „Šilutės“ krepšininkai sirgaliams padovanojo ilgai lauktą dovaną – pergalę. Ir privertė visus patikėti, kad stebuklų būna…

Gruodžio 15 d. mūsiškiai svečių sulaukė iš Joniškio. „Delikateso“ krepšininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 13:19 – prie to jau mes pripratę…

Pagal daugumos spėliones, antrame kėlinyje turėtume nubusti, pasivyti varžovą, o gal ir aplenkti, bet vėliau vėl, lyg su rogutėmis nuo kalno, čiuožti žemyn ir leisti varžovams išsiveržti į priekį bei laimėti.

Gera pripažinti, kad klydome! „Šilutė“, kaip ir manyta, pabudo antrajame kėlinyje ir išsiveržė į priekį. Bet vėliau įprastą scenarijų sulaužė: nesustojo, šauniai laikėsi ir neleido varžovams perimti vadžių į savo rankas.

Paskutiniame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. Likus 6 sekundėms iki varžybų pabaigos, rezultatas buvo lygus 64:64. „Delikateso“ krepšininkas prasižengė ir mūsiškis E.Mološčiakas stojo prie baudų linijos. Pirma bauda – taikli! Vienu tašku pirmaujame! Antro metimo kamuolys skrieja pro šalį (manome – tyčia) ir likus 6 sekundėms varžovams nepavyko pelnyti taškų.

Pagaliau pasiekta ilgai laukta mūsiškių pergalė 65:64! Va, kiek gali daug reikšti vienas vienintelis taškas!

Tądien puikiai aikštelėje rungtyniavo D.Heiman, pelnęs 15 taškų. Geru žaidimu nustebino aukštaūgis N.Anglickis, kuriam seniau išėjus į aikštelę sirgaliai baubdavo, kad sodintų jį ant suolelio atgal.

Bet šįkart jis įrodė, kad nėra toks prastas: pelnė komandai 14 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. 11 kamuolių atkovojo G.Pakalniškis bei pelnė 5 taškus. Po 12 taškų pelnė M.Kasiulevičius ir E.Mološčiakas.

Paskutines šių metų rungtynes „Šilutė“ žais šiandien išvykoje, Molėtuose, su „Ežerynu – Kariu“. O namuose šeštadienį 16 val. susitiks su Vilniaus „Perlo“ komanda. Nepamirškime, Kalėdos – stebuklų metas!