„Šilutės“ komanda savaitgalį laimėjo tik vienas varžybas

krepsinis nkla silute statyba„Šilutės“ krepšininkai savaitgalį išvykoje nesunkiai įveikė varžovus gargždiškius, o namuose turėjo pripažinti vilniečių pranašumą.

Penktadienį Gargžduose šilutiškiai susitiko su „Gargždų – Bremenos“ komanda. Šios rungtynės šilutiškiams buvo sėkmingos – mūsiškiai 66:82 įveikė varžovus.

Tądien iš visų „Šilutės“ komandos žaidėjų geriausiai pasirodė Vitalis Pancerevas, jis komandai pelnė 18 taškų.

Šeštadienį šilutiškiai savo aikštelėje susitiko su Vilniaus „Statybos“ komanda. Pirmuosius du kėlinius mūsiškiai pralošinėjo, o trečiajame kėlinyje susiėmė ir pasivijo svečių komandą. Deja, ketvirtajam kėliniui pasibaigus pergalės šokį šoko Vilniaus „Statyba“ – 71:74.

Andrius Čižikas „Šilutei“ tądien pelnė 20 taškų. O varžovų gretose išsiskyrė Ovidijus Varanauskas, komandai pelnęs 19 taškų.

„Šilutė“ dabar savo sąskaitoje turi 9 pergales ir 13 pralaimėjimų ir turnyrinėje lentelėje užima 13-ąją vietą.

Ateinančius du šventinius savaitgalius NKL turnyre rungtynės nevyks. Artimiausi susitikimai įvyks 2012 metų pirmąjį savaitgalį.
Sausio 6 d., penktadienį, „Šilutė“ žais Šiauliuose, kur susirungs su „ABRO – Universitetas“ komanda.

Antrosios rungtynės vyks Šilutėje sausio 7 d. su Molėtų komanda „Ežerūnas – Karys“.