„Šilutės“ komandai NKL sezonas baigtas

krepsinis gvildzioKovo 22-ąją Vydūno gimnazijos krepšinio salėje vyko svarbios rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį. Susitikusios „Šilutės“ ir „Sintek-Jonava“ komandos turėjo paskutinę progą įrodyti, kuri verta kelialapio į ketvirtfinalį, kuriame jau laukė varžovai „Telšių“ krepšininkai. Po įdomios ir atkaklios kovos, perpildytoje krepšinio salėje, vis dėl to rezultatu 81:85 pergalės šokį sušoko svečiai iš Jonavos. Kelialapis jų rankose!

Šilutės krepšinio salė tiek sirgalių vienu metu dar nebuvo mačiusi. Savo miesto komandos palaikyti atėjo apie 700 žiūrovų. Salėje atmosfera buvo nepaprasta, dar kartą įsitikinom, kad „Šilutės“ komandos sirgaliai patys geriausi ir ištikimiausi.

Pirmasis kėlinys taškų atžvilgiu buvo apylygis. Po pirmųjų sužaistų 10 minučių vos 2 taškais pirmavo Jonavos ekipa – 21:23. Antrajame kėlinyje šilutiškiai įjungė aukštesnę pavarą, suorganizavo spurtą 14:3 ir gan šauniai nutolo nuo varžovų 35:26. Netrukus ir jonaviečiai prabudo ir pradėjo vytis mūsiškius, jiems pavyko sušvelninti rezultatą iki 41:35.

Po didžiosios pertraukos grižus komandoms į aikštelę savo spurtą 2:12 surengė „Sintek-Jonava“ ir išsiveržė į priekį 43:47. Nors „Šilutė“ susigrąžino persvarą – 48:47, jonaviečiai per pusantros minutės pataikė 3 tritaškius ir vėl išsiveržė į priekį, po trijų ketvirčių svečiai pirmavo 59:64.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygia abiejų komandų kova, nė viena komanda nenorėjo paleisti ketvirtfinalio kelialapio. Įpusėjus ketvirčiui „Šilutė“ vos 1 tašku buvo priekyje – 72:71. Komandos keitėsi taškais ir, prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei, jonaviškiai pataikė baudą, realizavo dar ir dvitaškį, ir svečiai išsiveržė į priekį – 77:81.
„Šilutė“ netrukus atsakė dviem Jeffery Perkinso baudų metimais, bet Jonavos klubo gretose prie baudų metimo linijos net dukart iš eilės keliavęs R. Juknevičius realizavo visus metimus – 79:85. Per likusias 12 sekundžių mūsiškiams dar pavyko pataikyti dvitaškį, bet tai „Šilutės“ neišgelbėjo, pergalę bei bilietą į ketvirtfinalį iškovojo jonaviečiai – 81:85.

„Ačiū visiems už tikėjimą, palaikymą, nuostabią atmosferą ir parodymą, kad Šilutės krepšinis vertas daug daugiau ir didesnės salės“, – po rungtynių sakė vyr. treneris Laimonas Eglinskas.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 19, Evaldas Džiaugys 15, Mantas Šerkšnas 14, Ky Howardas 10.