„Šilutės“ kovas stebėjo krepšinio žvaigždė M.Timinskas

krepsinis timinsko mindaugo seimaPirmąjį kovo savaitgalį „Šilutė“ namuose susitiko su Molėtų „Ežerynu – Kariu“. Kad išaiškėtų, kas stipresnis, prireikė net pratęsimo, po kurio pergalę šventė mūsiškiai. Iš išvykos tą savaitgalį Šilutės krepšininkams pergalės parvežti nepavyko – jie nusileido „marčiulioniukams“.

Praėjusį savaitgalį mūsiškiai savo aikštelėje ilgai nenorėję nusileisti pakruojiečiams, vis dėlto pripažino varžovų pergalę. O išvykoje „Šilutė“ Vilniaus „Perlą – MRU“ įveikė vienu tašku. Bet tai juk vis tiek pergalė!

Molėtiškius įveikė po pratęsimo

„Šilutės“ rungtynėse su molėtiškiais abi komandos taškas po taško rinko savo kraitį. Po pirmojo kėlinio šilutiškiai atsiliko 6 taškais, po antrojo švieslentė rodė ne ką geriau – 32:40 mūsiškių nenaudai.

Po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom. Antrą kvėpavimą gavę mūsiškiai atakavo varžovų krepšį taikliais metimais ir išsiveržė į priekį 3 taškais.

IV kėlinys buvo įtemptas ir pilnas emocijų – abi komandos troško pergalės, kovojo dėl kamuolių, bet persvaros nė viena neįgijo – 71:71.

Pratęsimą laimėjo mūsiškiai – 86:75.

Rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai buvo: E.Šaulys – 21 tšk., V.Pancerevas – 18 tšk., I.Razutis – 13 tšk., M.Tamaševičius – 11 tšk.
Iš Vilniaus mūsiškiai grįžo be pergalės, rezultatu 73:65 nusileidę Š.Marčiulionio krepšinio akademijo komandai. Rezultatyviausi tądien buvo I.Razutis, pelnęs 17 taškų bei atkovojęs 13 kamuolių. 15 taškų pelnė E.Šaulys, 11 – R.Račkauskas.

„Meresta“ buvo stipresnė

Penktadienį „Šilutė“ priėmė varžovus iš Pakruojo – II pogrupyje III vietą užimančią „Merestos“ komandą. Susitikimas visiems buvo nelengvas.

Jau po 5 minučių švieslentė rodė 13:21 mūsiškių nenaudai. Beveik visos varžovų atakos baigdavosi taikliais metimais, o šilutiškiams, net ir gražiai apėjus varžovą, kamuolio į krepšį pataikyti nepavykdavo.
krepsinis nauja f1
Bet perkopę pusę kėlinio mūsiškiai pabudo! Igno Razučio du iš eilės atkovoti kamuoliai, varžovui net nespėjus persivaryti vidurio linijos, užvedė sirgalius, jie plojo ir šaukė palaikydami saviškius. Po kelių sekundžių Vitalio Pancerevo tolimo metimo dėka rezultatas tapo lygus 25:25.

Deja, kelios nežymios klaidelės leido varžovams vėl išsiveržti į priekį ir I kėlinį laimėti 27:32. Po dviejų kėlinių „Meresta“ pirmavo 51:58.

Per ilgąją pertrauką komandos pailsėjo, išklausė trenerių pastabų ir vėl stojo į kovą rimtai nusiteikusios. Per paskutinius kėlinius mūsiškiams pavyko sumažinti skirtumą, net pasivyti bei išlyginti rezultatą, bet to nepakako.

Paskutinėmis IV kėlinio minutėmis du varžovų žaidėjai pataikė tolimus metimus ir sužlugdė viltis laimėti – 89:97 pergalės šokį šoko „Meresta.

Rezultatyviausi „Šilutės“ komandoje buvo R.Račkauskas – 19 tšk., V.Pancerevas – 15 tšk., I.Razutis – 13 tšk., E.Šaulys – 13 tšk., R.Brenčius – 11 tšk., A.Kaubrys – 10 tšk.

Rungtynes stebėjo M.Timinskas

II kėlinio pradžioje į žiūrovų tribūnas patyliukais įėjo nedidelis būrelis žmonių, kuris neliko nepastebėtas. „Žiūrėk, čia Timinskas!“, „Geras! Timinskas! Gal jis nupirks „Šilutės“ komandą“, – per sirgalius nuvilnijo šnabždesiai.

M.Timinskas – buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės narys, 1995 m. tapęs Europos vicečempionu bei Europos čempionu su Lietuvos jaunimo rinktine 1996 m. 2000 m. Olimpinų žaidynių (Sidnėjus, Australija) jis su Lietuvos rinktine parvežė Lietuvai olimpiados bronzos medalius.

M.Timinskas 1997-1999 m. žaidė ir „Šilutės“ komandoje.

Tiesa ta, kad dabartinės „Šilutės“ komandos garsusis mūsų žemietis pirkti nežada. Jis su savo žmona Barbara bei dviem žaviom dukromis Natalie ir Taylor atvyko į gimtinę aplankyti savo šeimos ir užsuko pažiūrėti, kaip sekasi dabartinei „Šilutei“.

Pergalę lėmė 1 taškas

Šeštadienį šilutiškiai vyko į Vilnių, kur susitiko su „Perlu – MRU“. Vos 1 tašku pergalę išplėšti pavyko mūsiškiams 71:72 (19:22, 14:17, 19:18, 19:15).

Rezultatyviausias „Šilutėje“ tądien buvo Ramūnas Račkauskas, atkovojęs 9 kamuolius bei pelnęs 17 taškų. I.Razutis atkovojo 6 kamuolius ir pelnė 13 taškų, D.Petravičiaus indėlis – 11 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai.   „Šilutė“ šių NKL sezone sužaidė 42 rungtynes, iš kurių 16 laimėjo ir 26 pralaimėjo. Turnyrinėje lentelėje iš 16-os komandų „Šilutė“ užima 14 vietą (antrajame aštuntuke – 6-oji vieta).