Šilutės krašto sportą oficialiai ir solidžiai rems „Hummel“

Hummel aprangaŠilutės savivaldybės vadovai ketvirtadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su sporto aprangos gamintojos „Hummel“ vadovais. Gamintojai įsipareigojo suteikti didelę paramą Šilutės krašto sportininkams ir čia organizuojamiems sporto renginiams.

Pasirašant sutartį dalyvavo ir VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius bei „Šilutės“ krepšinio komandos treneris Laimonas Eglinskas.

Šilutiškius remia jau seniai

Kauno sporto aprangos gamintoja „Hummel“ Šilutėje gerai žinoma, kauniečiai jau ne kartą yra parėmę įvairius mūsų miesto sporto renginius bei įvairių sporto šakų komandas. Tokią paramą šilutiškiai gauna jau nuo 2002-ųjų metų. Tad oficialios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas buvo greičiau tik oficialus to bendradarbiavimo ir paramos mūsų miesto krepšininkams įforminimas, bet ne bendro darbo pradžia. Numatyta, kad tai bus ilgalaikis bendradarbiavimas.

„Hummel“ atstovavo įmonės vadovai Artūras Vitalijus Krukis ir  Vidmantas Butkevičius, nuo Šilutės savivaldybės sutartį pasirašė meras Vytautas Laurinaitis.

Ta proga gamintojai įteikė merui vardinius krepšinio marškinėlius su numeriu 1.

Rugsėjį Šilutėje – tarptautinis turnyrassilutes krepsinis_Silute_draugiskos3

„Šilutės“ krepšinio komandos treneris L.Eglinskas pasakojo, jog paramos, kurią kauniečiai pasižadėjo artimiausiu metu skirti „Šilutės“ krepšinio komandai bendra suma sieks apie 8000 eurų, o gal ir dar daugiau. Tiesa, tai nebus piniginė parama, krepšininkai paramą gaus įvairiomis priemonėmis, sporto inventoriumi ir varžyboms bei treniruotėms reikalinga apranga. Sutartimi numatyta bendradarbiauti plėtojant bei įgyvendinant veiklas sveikos gyvensenos ir sporto srityse, vykdant nacionalinius bei tarptautinius projektus, organizuojant pramoginius, sporto, kultūrinius ir edukacinius renginius, skleidžiant naujas idėjas.

„Hummel“ taip pat savo produkcija prisidės ir įsteigs prizus įvairiems „Šilutės“ krepšinio komandos renginiams bei projektams.    
 
Pasak L.Eglinsko, jau šių metų rugsėjį Šilutėje vyks tarptautinis krepšinio turnyras. Tikimas, kad be šilutiškių, turnyre dalyvaus ir viena Jungtinių Amerikos Valstijų bei kelios LKL komandos. Pagrindinius prizus šio turnyro nugalėtojams taip pat įsipareigojo įsteigti „Hummel“. Tad nieko keisto, kad ir turnyro pavadinimas bus „Hummel cup“ („Hammel taurė“).

„Šilutė“ tęsia krepšininkų pasirinkimą

Šilutės krepšinio komanda, rungtyniaujanti Nacionalinėje krepšinio lygoje jau anksčiau skelbė, kad pratęsė sutartį su vyr. treneriu Laimonu Eglinsku.

Krepšinio gyvenimas Šilutėje tęsiasi. Komandos treneris L.Eglinskas liepos 9-12 dienomis organizavo Laisvųjų agentų vasaros lygą, kurios tikslas buvo suteikti galimybę pasirodyti žaidėjams, dar neturintiems sudarytų sutarčių artėjančiam krepšinio sezonui.

Pirmieji minėtos lygos vaisiai, tai 204 cm lengvojo krašto puolėjo pozicijoje galintis rungtyniauti krepšininkas Paulius Poška, kuris sudarė dviejų metų sutartį su Šilutės krepšinio komanda. Paulius praėjusį sezoną rungtyniavo Vokietijoje, o 2016 metais su Lietuvos jaunimo rinktine (U-17) iškovojo Pasaulio čempionato bronzą.

Nuo 2018/2019 prie komandos prisijungs Dovydas ir Tautvydas Rimkai (2001 m. gim.), kurie yra vieni perspektyviausių Šilutės jaunųjų krepšininkų. Jie taip pat dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos rengtame projekte „Talentų karta“. Dovydas buvo ir vienas iš 29 krepšininkų, kurie dalyvavo Laisvųjų agentų vasaros lygoje bei paliko labai gerą įspūdį tiek Šilutės vyr. treneriui, tiek ir kitiems treneriams, kurie darbavosi lygoje.