Šilutės kredito unija savo nariams dovanoja miuziklą

foto-035.jpgSpalio 17-ąją visas pasaulis kasmet mini Tarptautinę kredito unijų dieną. Kartu su 84-iose pasaulio šalyse išsidėsčiusių 123 milijonų šių bankelių kolektyvais šią dieną švenčia ir Šilutės kredito unijos kolektyvas.

O šiemet šilutiškiai finansininkai šios šventės proga savo ištikimiausiems nariams parengė ir išskirtinę dovaną – pusšimtį jų spalio viduryje pakvies nemokamai pažiūrėti miuziklą „Žemės paukščiai“.

Tarptautinę kredito unijų dieną sveikinimų nusipelno ir 8200 Šilutės kredito unijos narių, – tiek jų jau vienija mūsų rajono bankelis.

„Ypač džiaugiamės tais nariais, kurie dalyvauja kredito unijos gyvenime, domisi jos reikalais, aktyviai naudojasi mūsų teikiamomis finansinėmis ir internetinėmis paslaugomis. Ir džiaugiamės, kad tokių narių kasmet daugėja“, – sako KU administracijos vadovė Genovaitė Kimbrienė.

Todėl pasitarę administracijos vadovai sumanė surengti loteriją, kurios metu pakvietimus į Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ pastatytą miuziklą „Žemės paukščiai“ pagal Petro Cvirkos romaną „Meisteris ir sūnūs“ laimės 50 Šilutės kredito unijos narių.

Visi kas netingi nuo spalio 1-osios kviečiami užeiti į bet kurią KU kasą ir paprašyti loterijos bilieto, o jame užrašę savo pavardę įmesti į specialią loterijos dėžutę. Daugiau informacijos suteiks visos kasų darbuotojos.

Spalio 17 dieną KU administracija pradės spaudos konferencija, kurios metu bus ištrauktos ir 50-ties laimingųjų loterijos laimėtojų pavardės. Jie apie laimėjimą bus tuoj pat informuoti telefonu. Kitą dieną – spalio 18-ąją 18 val. visi jie kviečiami į Šilutės kultūros ir pramogų centrą, kur pamatys miuziklą „Žemės paukščiai“.

„Kviečiame aktyviai dalyvauti visus mūsų rajono kredito unijos narius, nes taip siekiame padėkoti visiems jums už tai, kad daug metų esate kartu su mumis“, – sako G.Kimbrienė.