„Šilutės“ krepšininkai baigė NKL sezoną

krepsinis kamarunas nr12„Šilutės“ vyrų krepšinio komandai ketvirtfinalyje nepavyko įveikti mažeikiškių. Mūsiškiai rezultatu 3:0 nusileido „Mažeikių“ komandai, ir pastaroji iškovojo kelialapį į finalo ketverto turnyrą.

Pirmosiose rungtynėse išvykoje „Šilutė“ „Mažeikiams“ nusileido 76:66, namuose pralaimėjo 66:77, bet dar turėjo šansą neiškristi iš ketvirtfinalio trečiose rungtynėse. Bet Fortūna nuo mūsiškių nusisuko: trečias iš eilės pralaimėjimas 87:69, ir kovos šį sezoną baigtos.

Rungtynės namuose

Ketvirtadienį Šilutės krepšinio salėje šilutiškių susitikimą su „Mažeikiais“ stebėjo didelis būrys sirgalių. Rungtynių pradžia buvo palankesnė mūsiškiams. Pirmąjį kėlinį jie baigė 25:13. Atrodė, viskas klostosi mūsų naudai, bet antrame kėlinyje situacija apsivertė aukštyn kojomis – varžovai laimėjo rezultatu 13:24. Tad po dviejų kėlinių rezultatas buvo apylygis 38:37 –  vos vienu tašku pirmavo „Šilutė“.

Iki pat rungtynių pabaigos geriau sekėsi „Mažeikiams“, ir mūsiškiams teko pripažinti antrą pralaimėjimą 66:77.
„Šilutės“ rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Sosnovskis – 15 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, Arnas Kazlauskas – 11 tšk., Nerijus Anglickis – 10 tšk.

Trečiosios rungtynės – Mažeikiuose

Trečiasis susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Mažeikių“ buvo lemiamas. Nors dauguma tikėjo, kad šilutiškiams pavyks parvežti pergalę, bet…

Pirmąjame kėlinyje mažeikiškiai aiškiai parodė, kad mūsiškiai – jų valdose. Kėlinys baigėsi 35:20 „Mažeikių“ naudai, bet šilutiškiai degė noru laimėti ir per antrąjį kėlinį milžinišką deficitą sumažino iki minimumo – 43:42.

Dauguma sirgalių dar tikėjo, kad mūsiškiams pavyks įveikti varžovus. Trečiajame ketvirtyje „Šilutė“ vis dar kvėpavo šeimininkams į nugaras ir net sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Bet rungtynės baigėsi „Mažeikių“ pergale 87:69, tai reiškė, kad „Šilutė“ baigė 2013-2014 m. NKL sezoną, o „Mažeikiai“ iškovojo kelialapį į finalo ketverto turnyrą.

Paskutinėse rungtynėse „Šilutės“ gretose sužibėjo „dvigubą dublį“ surinkęs Evaldas Šaulys: jo sąskaitoje – 20 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. Po 11 taškų pelnė Deividas Pukis ir Nerijus Anglickis (ir 10 atkovotų kamuolių).

Šilutės sirgaliai dėkingi komandai už puikų sezoną, socialiniuose tinklapiuose daug kas rašo: „Svarbu, kad įveikėme „Žalgirį-2“; „Vis tiek „Šilutė“ – geriausia“, „Šaunuoliai!!!“ ir t.t.

Komandos treneris Arvydas Straupis taip pat nepamiršo sirgalių. „Noriu padėkoti visiems žmogeliukams, kurie šiais metais palaikė Šilutės krepšinio komandą. Labai jums AČIŪ!!! Buvo malonu dirbti kartu…“ – taip „Šilutės“ fanų“ Facebook puslapyje dėkojo sirgaliams treneris.