Šilutės krepšininkai išplėšė tik vieną pergalę

krepsinis F 01„Šilutės“ vyrų komanda savaitgalį išvykoje kovodama prieš Panevėžio „Lietkabelis-2“ komandą patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 73:57, tačiau namų aikštelėje mūsiškiams pavyko įveikti Molėtų „Ežeryną – Karį“ 89:78.

Su „Šilutės“ komanda atsisveikino buvęs startinio penketo žaidėjas Deividas Kumelis, kuris per rungtynes vilkėjo 8 numerio marškinėlius.

krepsinis F 02Susitikimas su autsaideriais

Šilutiškių varžovė Panevėžyje buvo „Lietkabelio – 2“ komanda, turinti vos 3 pergales ir net 24 pralaimėjimus. Atrodytų, pergalė turėjo būti labiau tikėtina „Šilutės“ krepšininkams, bet kamuolys – apvalus, ir tądien geriau sekėsi panevėžiečiams.

Pirmuosius du kėlinius abi komandos žaidė apylygiai (14:16, 19:18), bet trečiasis kėlinys daug geriau sekėsi šeimininkams: jie pelnė 23 taškus, o mūsiškiai nesumetė net dviženklio taškų skaičiaus, pelnė vos 9 taškus.
Ketvirtajame kėlinyje „Šilutė“ dar bandė vytis, bet nepavyko ir teko pripažinti autsaiderių pranašumą rezultatu 73:57.
„Šilutei“ Tomas Lekūnas pelnė 20 taškų, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Edvinas Alunderis pridėjo 11 taškų.

Įtikinama pergalė namuose

Po patirto skaudaus pralaimėjimo išvykoje, namuose šilutiškiai susiėmė: nuo pirmųjų mačo su Molėtų „Ežerynu – Kariu“ minučių demonstravo puikų puolimą. Sužaidus vos 4 minutes jau pirmavo 13:4.

Smagu buvo stebėti užsivedusius „Šilutės“ žaidėjus: žaidimas buvo gražus, daug gražių perdavimų, dėjimų bei greitų atakų. Visi „arė“ iš širdies, tad po dviejų kėlinių rezultatas buvo 50:36 „Šilutės naudai.

Trečiasis kėlinys taip pat buvo mūsų naudai. Tik ketvirtajame varžovai pelnė daugiau taškų nei mūsiškiai, bet tai jiems nepadėjo, teko susitaikyti su pralaimėjimu 89:78.

Pirmąsias dvi šių komandų akistatas buvo laimėję molėtiškiai (89:73 ir 93:90).

„Šilutei“ 19 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Edvinas Alunderis. Aurelijaus Pukelio sąskaitoje – taip pat 19 taškų bei 10 atkovotų kamuolių. Ulyssesas Thomasas pelnė 18 taškų, Tomas Lekūnas – 15 taškų, 9 kartus atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus) ir Justinas Olechnavičius pridėjo 11 taškų.

Atsisveikinome su D.Kumeliu

Kodėl „Šilutės“ komandą paliko vienas iš startinio penketo žaidėjų Deividas Kumelis, nesupranta dauguma sirgalių.
Pirmas iš komandos išėjo Ignas Vaitkus, kuris dabar demonstruoja puikų savo žaidimą „Vyčio“ komandoje, o dabar – D.Kumelis. Jis jau šį savaitgalį vilkėjo „Mažeikių“ komandos marškinėlius.

„Šilutės“ krepšinio klubo vadovas Dainius Gricevičius „Šilutės naujienoms“ sakė, kad su D.Kumeliu klubas atsisveikino bendru sutarimu.

Per šį sezoną „Šilutės“ komandoje Deividas sužaidė 26 rungtynes, per kurias aikštelėje praleisdavo vidutiniškai po 32 minutes, pelnydavo po 11 taškų, atkovodavo po 3,6 kamuolius bei atlikdavo po 5,2 rezultatyvius perdavimus. Pagal pastarąjį statistinį rodiklį jis buvo antras visoje lygoje.

Penktadienį „Šilutės“ krepšininkų laukia išvyka į Klaipėdą, kur susitiks su „Nafta – Uni – Akvaservis“. Kitą dieną jie žais namuose su „Petrochema – Dextera“ krepšininkais.