„Šilutės“ krepšininkai nesugebėjo savaitgalio užbaigti pergalingai

krepsinis pradzia F1Puikų startą turėjusi „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda šį savaitgalį į savo sąskaitą įsidėjo du pralaimėjimus: išvykoje Raseinių „Rasams“ pralaimėjo rezultatu 99:85, o namuose tiesiog atidavė pergalę Šakių „Vyčio“ krepšininkams.

Dabar bendroje įskaitoje mūsiškiai dalijasi su kitomis komandomis 5-8 vietas (3 pergalės, 3 pralaimėjimai).
Išvykoje – pralaimėjimas

Penktadienį mūsų krepšininkai rungtyniavo Raseiniuose su „Rasų“ komanda. Gan puikiai žaidę du kėlinius šilutiškiai (25:28, 20:17), trečiajame prarado pusiausvyrą. Varžovai įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavę pabėgo į priekį 83:61. Žinoma, šilutiškiai dar bandė vytis, bet nesėkmingai.

„Rasų“ krepšininkams labai padėjo iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ persikėlęs Edvinas Šeškus, kuris galingai debiutavo naujajame klube. Jis per 30 žaistų minučių įmetė 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius bei dar 3 perėmė. O kur dar trys rezultatyvūs perdavimai… Tad po 4 kėlinių „Šilutė“ išvyko namo pralaimėjusi Raseinių komandai 99:85.   „Šilutei“ po 18 taškų pelnė Tomas Lekūnas ir Darius Kibildis, Ignas Vaitkus pridėjo 16, o Deividas Kumelis – 10 taškų.

Namuose – irgi skaudus pralaimėjimas

Susitikimas namuose su „Vyčiu“ turėjo turėti kitokią pabaigą. Kad „Šilutė“ nusileis „Vyčiui“, mažai kas tikėjo, nes ir mūsiškių startas buvo galingesnis nei Šakių komandos. Bet kamuolys apvalus, ir po atkaklios kovos „Šilutei“ teko pripažinti dar vieną pralaimėjimą.

Abi komandos žaidė apylygiai. Nors mūsiškiai dažniau buvo besivejančiųjų vaidmenyje, bet ne kartą ir jiems pavyko pirmauti, tad šis mačas sirgaliams kainavo daug nervų.

Kai jau atrodydavo, kad mūsiškiai nebepaleis pergalės iš rankų, dėl kokios žioplos klaidos jie vėl atsidurdavo besivejančiųjų vaidmenyje. Likus vos 12 sekundžių iki 4 kėlinio pabaigos, rezultatas buvo 71:72 – šilutiškiai atsiliko vos 1 tašku. Kamuolys – mūsiškių rankose, išmetimas iš šoninės linijos prie varžovų krepšio, atakai atlikti lieka 12 sekundžių, bet atakuoti šilutiškiai neskuba. Galiausiai ir nebepavyksta atlikti rezultatyvaus metimo, tad tenka pripažinti skaudų pralaimėjimą „Vyčiui“ 71:72.

Namuose rezultatyviausiai varžovų krepšį atakavo Edvinas Alunderis: pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius. 15 taškų komandai pelnė ir 7 kamuolius atkovojo Tomas Lekūnas, 11 pridėjo Deividas Kumelis, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius.

Šį penktadienį, spalio 23 d., į Šilutę atvyksta Joniškio „Delikateso“ krepšininkai, o mūsiškiai kitą dieną išvyksta jėgas išbandyti su Marijampolės „Sūduva – Mantinga“.