„Šilutės“ krepšininkai pagaliau nutraukė penkių pralaimėjimų seriją

krepsinis koamndaF2Šilutės krepšininkai savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Smagu, kad vyrams pavyko nutraukti pralaimėjimų seriją ir rungtynes namuose su Kauno „Žalgiriu 2“ laimėti 80:58.

Tačiau išvykoje susitvarkyti su Palangos komanda mūsiškiams nepavyko – teko pripažinti varžovų pranašumą 95:81.

Namuose „Šilutė“ pradžiugino

Pirmąją pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės „Šilutei“ pavyko iškovoti penktadienį žaidžiant savo sirgalių akivaizdoje.

Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė apylygiai, bet viskas pasikeitė įpusėjus trečiajam kėliniui.

Nors „Žalgirio 2“ komanda pirmavo 6 taškais (37:43), tačiau „Šilutei“ pavyko pelnyti 10 taškų, o varžovai per tą laiką „pelnė“ lygiai 0. Tad mūsiškiai išsiveržė į priekį 47:43.krepsinis vaitkusF1 1

Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Edvinas Alunderis, taip dar padidindamas mūsiškių persvarą. Žalgiriečiai nesėkmingai bandė pasivyti šilutiškius, bet įsibėgėję Petro Joniko auklėtiniai nepaliko jiems jokios vilties. Po rungtynių ženklia persvara džiaugėsi tiek „Šilutės“ komanda, tiek sirgaliai – 80:58.

Puikų žaidimą „Šilutės“ komandoje demonstravo Tomas Lekūnas, jam iki trigubo dublio pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų.

Jis pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Komandos draugas Deividas Kumelis pelnė 16 taškų, atliko 9 rezultatyvius pedavimus, Ignas Vaitkus pridėjo 15 taškų, Edvinas Aludneris – 10, Aurelijus Pukelis – 9.

Išvykoje nesisekė

Rungtynės prieš „Palangos“ komandą mūsiškiams nebuvo pergalingos. Pirmąjį kėlinį laimėjo palangiškiai – 26:20, antrasis kėlinys taip pat geriau sekėsi šeimininkams – 29:21. Trečiąjį kėlinį jau laimėjo mūsiškiai 15:21, bet bendroje įskaitoje vis dar pirmavo „Palanga“ – 70:62.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šilutiškiai sušvelnino rezultatą iki 77:73, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai spurtavo 10:2 ir įgijo pergalingą pranašumą. Mūsiškiams teko pripažinti varžovų pranašumą 95:81.

„Šilutės“ rezultatyviausieji: I.Vaitkus – 28 taškai, T.Lekūnas – 15 (10 rezultatyvių perdavimų), E.Alunderis – 12, D.Kumelis – 11 ir A.Pukelis – 10.

Artimiausios rungtynės šilutiškių laukia penktadienį, lapkričio 13 d., namuose su Vilniaus MRU, o kitą dieną jie žais išvykoje su Molėtų „Ežeryno“ krepšininkais.