„Šilutės“ krepšininkai patyrė dvi nesėkmes

krepsinis nkl F1 8669Savaitgalį „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda patyrė dvi nesėkmes. Išvykoje žaisdami su Klaipėdos „Nafta – Universitetu“, o namuose – su Trakų komanda, mūsiškiai nusileido varžovams.

Nors abejų rungtynių pradžia buvo daug žadanti, bet trečiajame kėlinyje mūsiškių žaidimai pradėjo byrėti, o taškai tirpti…
Nukrito į 9 vietą

Sausio 31-ąją šilutiškiai išvyko į Klaipėdą, kur susitiko su „Naftos – Universiteto“ krepšininkais. Tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, bet klaipėdiečiai spurtavo 8:0, ir tai leido jiems išplėšti pergalę rezultatu 92:71.

Mūsų komandos neišgelbėjo ir įprastai puikus Arno Kazlausko pasirodymas. Jis pelnė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 varžovų pražangas. Evaldas Šaulys pridėjo 11 taškų, Deividas Pukis – 8.

Po šio pralaimėjimo mūsiškiai nukrito į 9-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Laimėjo „Trakai“

Namų aikštelėje „Šilutės“ komanda susitiko su „Trakų“ krepšininkais. Pirmasis ir antrasis kėliniai buvo sėkmingesni mūsiškiams, juos abu laimėjo 18:16 ir 19:16.krepsinis nkl F 8682

Po ilgosios pertraukos įvyko lūžis. Svečių komanda įgavo antrą kvėpavimą ir pradėjo pulti mūsų krepšį taikliais tolimais metimais. Šilutiškiai bandė atsakyti tuo pačiu, bet ne visada kamuolys pasiekdavo tikslą. Trečiąjį kėlinį „Šilutė“ pralaimėjo 15:24, tad švieslentė rodė 52:56. Komandas skyrė vos 4 taškai.

Ketvirtasis kėlinys buvo labai įtemptas, abi komandos kovojo iš paskutiniųjų. Deividas Pukis pataikė net 3 tolimus metimus, bet tai komandai nepadėjo išplėšti pergalės.

Nors ketvirtasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 16:16, vis tiek 4 taškais (68:73) rungtynes laimėjo Trakų komanda.

Po 19 taškų mūsų komandai pelnė Evaldas Šaulys (7 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos) ir Deividas Pukis, 14 taškų pridėjo Arnas Kazlauskas.