„Šilutės“ krepšininkams sezonas baigėsi

krepsinis nkl lekunasPraėjusią savaitę prasidėjo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato atkrintamosios varžybos – aštuonios komandos rungėsi dėl kelialapių į ketvirtfinalį. Kitos keturios pajėgiausios čempionato komandos, kurios savo galimybes jau įrodė reguliariajame sezone, – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“, Šakių „Vytis“, „Mažeikiai“ bei „Palanga“ – laukia savo varžovų.

Šilutiškiams norint patekti į ketvirtfinalį reikėjo pranokti „Žalgiris 2“ komandą. Komandos žaidė iki trijų pergalių. Mūsiškiams nepavyko įžiebti net intrigos, nes kauniečiai laimėjo visas trejas rungtynes iš eilės.

Taigi „Šilutė“ kelialapio į ketvirtfinalį nelaimėjo – jai „Žalgiris 2“ įteikė poilsio kelialapį.

Apie šio sezono eigą

„Šilutės“ komanda 2015-2016 metų NKL sezoną pradėjo trimis pergalėmis iš eilės. Atrodė, kad komanda su Aurelijumi Pukeliu, Tomu Lekūnu ir Ignu Vaitkumi priešakyje gali tapti maloniu atradimu. Bet… taip nenutiko, ir mūsiškiai pradėjo grimzti į antrąją turnyrinės lentelės pusę. O vienam iš komandos lyderių Ignui Vaitkui išvykus į Šakius, „Šilutės“ puolimo arsenalas tapo gerokai skurdesnis.

Gaila, bet mūsiškiai sezoną baigė keturiomis nesėkmėmis iš eilės, o turnyrinėje lentelėje užimta 11-oji vieta į jų kelią pastatė grėsminguosius kauniečius.

Iš pirmo žvilgsnio – apylygės komandos

„Šilutė“ aštuntfinalio kovoje daug ginklų neturėjo. Komandos lyderiai T.Lekūnas, A.Pukelis ir U.Thomasas savo galimybėmis talentingiesiems „Žalgirio 2“ vyrukams nenusileidžia, tačiau ne kartą įrodė, kad talentus kartais aikštelėje jie moka tiesiog pradanginti. O be jų „Šilutės“ komanda sunkiai tvarkosi aikštelėje.

Abi šios komandos pirmajame reguliariojo sezono etape tarpusavio kovose pasidalijo po pergalę („Šilutė“ – „Žalgiris 2“ – 80:58 ir „Žalgiris 2“- „Šilutė“ – 98:90), tad ir aštuntfinalio kovoje tikėtasi intrigos.

Bet jos nebuvo. Pirmasis komandų susitikimas įvyko Kaune, kur jau nuo pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai įrodinėjo, kad jie vertesni kelialapio į ketvirtfinalį. Po finalinės sirenos pirmąją pergalę sau prisidėjo laikinosios sostinės krepšininkai 94:71.

Mūsiškiams buvo suteikta galimybė išlyginti rezultatą, kai žalgiriečių sulaukėme namuose, bet „Šilutė“ tuo nepasinaudojo, ir „Žalgiris 2“ laimėjo antrą kartą rezultatu 83:100.

Dar buvo galimybė griebtis už šiaudo, kai mūsiškiai praėjusį savaitgalį vėl aplankė kauniečius. Bet stebuklo neįvyko, „Žalgiris 2“ pasiėmė ir trečiąją pergalę (78:62), taip sau iškovoję kelialapį į ketvirtfinalį, o mūsiškiams uždarę sezoną.

Paskutinėse rungtynėse „Šilutės“ komandoje rezultatyviausi buvo Edvinas Alunderis – 11 taškų, Ulyssesas Thomasas ir Jordanas Hesteris – po 10 taškų.

Belieka „Šilutės“ krepšininkams ir jų treneriams palinkėti gero kito sezono. Kad ir kas bebūtų Šilutė palaiko „Šilutę“!