Šilutės krepšininkės iškovojo trečiąją vietą

Krepsinis motGargžduose pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masino sporto sisteminis renginys – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės. Tai bene plačiausią geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš daugiau nei 50 savivaldybių. Finale Šilutės krepšininkės iškovojo III vietą.

Jau dvyliktą kartą rengiamame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale rungėsi daugiau kaip 1 000 dalyvių iš visos Lietuvos. Dalyviai varžėsi dvylikoje sporto šakų: krepšinio 3×3 (20-40 m., 41 ir vyresni bei moterys), tinklinio 3×3 (vyrai ir moterys), futbolo 5×5, šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų (ių) trikovės rungtyse.

Pasak Vilkyčių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojos Danguolė Černeckytės, kasmet Šilutės moterų krepšinio komanda gina mūsų rajono garbę šiose sporto žaidynėse. Šiemet finalinis etapas vyko Gargžduose. Pasak dalyvių, mes, šilutiškiai, turėtume pavydėti gargždiškiams, kad jie turi tokias puikias, sutvarkytas ir įrengtas sporto bazes.

Moterų krepšinio finale varžėsi net 12 komandų, tarp jų ir šilutiškės. Komandos buvo suskirstytos į 4 pogrupius, į tolimesnį etapą išėjo po dvi komandas. Mūsiškės savo pogrupyje liko antros, todėl teko žaisti su kito pogrupio I vietą užėmusiomis Utenos krepšininkėmis. Nuo šių varžybų priklausė kuri komanda išeis į pusfinalį, o kuri kovos dėl žemesnių vietų. Kova buvo labai atkakli iki pat rungtynių pabaigos. Šilutė nugalėjo.

Pusfinalyje šilutiškės susitiko su panevėžietėmis. Rungtynės vyko taškas į tašką, bet likus 8 sekundėms panevėžietės pataikė ir išplėšė pergalę. Tad dėl trečios vietos teko kovoti su Klaipėdos rajono komanda. Kad ir labai daug jėgų pareikalavo visos varžybos, bet šilutiškės dar jų turėjo kovai dėl trečios vietos, ir nugalėjo 8:5. Tad šilutiškės – prizininkės. O kas kitas, jei ne krepšininkės kels Šilutės prestižą? Šilutės garbę gynė. L. Ramanauskaitė, I. Viliūnienė, V. Vaitkutė, D. Černeckytė.

Bendroje įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos r. savivaldybė, kuri laimėjo žaidynes trečią kartą iš eilės (242 tšk.). II vietoje liko Kretingos r. savivaldybė (192 tšk.), III vietą iškovojo Utenos atstovės (155 tšk.). Bendroje įskaitoje tarp miestų pirmavo Klaipėdos miesto savivaldybė (176 tšk.), II – Panevėžio miesto (171 tšk.), III – Kauno miesto savivaldybė (169).