„Šilutės“ krepšininkų savaitgalis – pagirtinas

vyru krepsinis f1saulys„Šilutės“ krepšininkai namų aikštelėje, stebint daugiau nei 200 žiūrovų, po įtemtos kovos išplėšė pergalę kovoje su Klaipėdos „Nafta – Universiteto“ komanda 68:66.

Išvykoje Trakuose mūsiškius taip pat vedė sėkmė – varžovus jie įveikė net 10 taškų persvara.

Namuose kova – iki paskutinės sekundės

Šilutėje rungtynės su klaipėdiečiais jau nuo pirmojo kėlinio buvo įtemptos. Pasibaigus kėliniui mūsiškiai pirmavo tik 2 taškais – 20:18.

Antrajame kėlinyje taip pat buvo pranašesni mūsiškiai – 17:14. Bendroje įskaitoje po dviejų kėlinių rezultatu 37:32 pirmavo „Šilutė“.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžusios komandos toliau kovojo dėl kiekvieno taško. Nors trečiąjį kėlinį laimėjo varžovai 14:19, bet publiką žavėjo aukštaūgio Nerijaus Anglickio metimai. Komandos draugai, kurie jam paduoda „pasus“ lyg ant padėklo, pagaliau galėjo džiaugtis: Nerijaus metimai pasiekdavo tikslą.

Jei po rungtynių būtų teikiami apdovanojimai kovingiausiam komandos žaidėjui, daugelis vienareikšmiškai balsuotų už Evaldą Šaulį. Puikūs buvo jo gražūs prasiveržimai po krepšiu, taiklūs ir taip reikalingi tritaškiai, stebino ir jo kovingumas. Kartais jis tiek pašokdavo nuo krepsinis 1žemės, kad atrodė, jog iš tikrųjų nusileido iš palubių. Evaldas „apšoko“ daugumą aukštaūgių, susirinkdavo atšokusius kamuolius ir toliau tęsdavo žaidimą po netaiklios mūsiškių ar svečių atakos.

Lemiamas kėlinys

Ketvirtąjį kėlinį Šilutės sirgaliai sukėlė tokį triukšmą, kokio seniai nebuvo. Balkone aistruoliai tiek trypė kojom, kad atrodė, jog įlauš grindis, bet būtent toks šaunus fanų palaikymas užvedė mūsiškius krepšininkus. Jie kovojo iki galo dėl kiekvieno kamuolio. Tik Tomas Lekūnas, dar likus nemažai laiko iki rungtynių pabaigos, prasižengė penktąjį kartą. Atrodė, lyg jis būtų tai padaręs tyčia. Ne pirmą kartą tądien įsitikinome, kad Šilutės krepšininkai aikštelėje puikiai susitvarko ir be komandos lyderio.
Rezultatu 66:64 pergale džiaugėsi „Šilutė“.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidė po 15 taškų pelnę Evaldas Šaulys bei Nerijus Anglickis. Evaldas atkovojo 10 kamuolių bei išprovokavo 7 pražangas.  Po 12 taškų prie pergalės pridėjo Tomas Lekūnas ir Eivydas Mološčiakas.

Išvykoje – dar viena pergalė

Kitą dieną mūsiškiai išvyko jėgas išbandyti su „Trakų“ krepšininkais. Jau nuo pirmojo kėlinio mūsiškiai buvo pranašesni, ir pirmasis kėlinys baigėsi 18:26 mūsiškių naudai.

Po dviejų kėlinių mūsiškiai vis dar pirmavo 38:48. Trečiojo kėlinio scenarijus buvo panašus, žaidimą aikštelėje kontroliavo šilutiškiai.

Po finalinės sirenos 73:83 pergale džiaugėsi „Šilutė“, kuriai vadovauja treneris A.Straupis.

Rezultatyviausi išvykoje buvo: Eivydas Mološčiakas – 17 taškų, 5 atkovoti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. Po 15 taškų pelnė Evaldas Šaulys ir Tomas Lekūnas. Evaldas atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tomas atkovojo 5 kamuolius bei išprovokavo 7 pražangas. Edgaras Sosnovskis (Nr.23) pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas.

Kitas rungtynes namuose „Šilutė“ žais lapkričio 15-ąją 16 val. su Radviliškio krepšinio klubu „KK Radviliškis – Juodeliai“.