Šilutės krepšinio šokėjos „Atėnė“ – geriausios

atenes sokejosŠeštadienį Palangos sporto arenoje įvyko dviguba krepšinio šventė: krepšinio aikštėje susitiko NKL čempionato turnyro lentelės kaimynai „Palanga“ ir Joniškio „Delikatesas“, o mačo metu buvo surengtas tradicinis NKL šokėjų konkursas. Jo metu paaiškėjo, kad Šilutės krepšinio šokėjos „Atėnė“ yra geriausios.

Beje, tokį titulą šilutiškės buvo iškovojusios ir 2013 metais.

Pasivaržyti dėl geriausiai šokančios ir žaviausios šokėjų grupės vardo į Palangą atvyko merginos iš Molėtų, Trakų, Marijampolės, Raseinių, Joniškio, Jonavos ir Šilutės. Konkurse taip pat dalyvavo ir prieš metus NKL surengtame konkurse triumfavusios palangiškės.

Rungtynių tarp „Palangos“ ir „Delikateso“ metu visos konkurso dalyvės atliko po du šokius. Merginų pasirodymus vertino keturios profesionalios krepšinio šokėjos.

Pasibaigus rungtynėms paaiškėjo, kad geriausiai šokanti NKL merginų grupė – Šilutės krepšinio šokėjos „Atėnė“ (trenerė Inga Mikutytė). Šilutiškėms atiteko UAB „Mantinga“ įsteigtas prizas – aprangos komplektas.

Netrukus su kiekviena į Palangą atvykusia merginų grupe organizatoriai paruoš po video reportažą. Peržiūrėję juos NKL svetainės lankytojai balsavimu galės nuspręsti, kurios merginos ir yra žaviausios. Žaviausia NKL šokėjų grupė bus apdovanota konkurso rėmėjų prizais ir šoks NKL finale.