Šilutės ledo ritulininkai – bronziniai

Silute-Gargzdu ledzingos senjoraiKlaipėdos „Akropolio“ ledo arena atsisveikino su „Žemaitijos ledo“ čempionatu. Vieną savaitgalį dėl trečios vietos kovojo Gargždų „Ledžingos“ senjorų ir Šilutės „Šilutės“ komandos, kitą dėl pirmosios vietos grūmėsi Klaipėdos „Kirai 2“ ir Mažeikių „Smūgis“.

„Žemaitijos ledo“ taurė iškeliavo į Mažeikius.

Iki mažojo finalo kovas su  šilutiškiais laimėdavo gargždiškiai (4:2 ir 5:3). Taigi kiek ramesni ant ledo užlipo „Ledžingos“ senjorai.

Finalo verta kova ant ledo užvirė nuo pat pirmų rungtynių minučių: gargždiškiai dominavo savo susižaidimu ir ramumu, „Šilutė“ nuo rungtynių pradžios spaudė priešininkus visoje aikštelėje ir neleido laisvai žaisti.

Pirmas įvartis į „Šilutės“ vartus krito pirmojo kėlinio viduryje – R.Piauloko paleistas ritulys kliuvo į šilutiškio lazdą ir pakeitęs kryptį rado kelią į vartus. Iki pirmo kėlinio pabaigos likus 1 minutei, „Šilutė“ surengė tikrą šturmą, bet net dvi puikias progas turėjęs S.Česnulis rezultato neišlygino. Pirmas kėlinys baigėsi 1:0 „Ledžingos“ naudai.

Po pertraukėlės vaizdas ant ledo pasikeitė ir po apmaudžių Gargždų komandos gynėjų klaidų „Šilutė“ persvėrė rezultatą 1:2.
Gargždiškiai gavo progą rezultatą išlyginti, kai iš aikštės už stūmimą lazda buvo pašalintas šilutiškis S.Česnulis. Kiekybinė persvara „Ledžingai“ buvo naudinga – 2:2.

Likus pusei minutės iki II kėlinio pabaigos, K.Krakys vėl išvedė gargždiškius į priekį 3:2. Bet pirmąją III kėlinio minutę „Šilutė“ po A.Kolperto reido rezultatą išlygino – 3:3.

Komandos nė neketino viena kitai nusileisti ir po minutės, po A.Mažeikio įvarčio, „Ledžinga“ vėl priekyje. Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos, šilutiškis A.Kolpertas pabėgo nuo Gargždų gynėjų ir pelnė išlyginamąjį įvartį – 4:4.

Rungtynės krypo link pratęsimo, bet vienos atakos metu šilutiškio S.Česnulio nuo mėlynos linijos smūgiuotas ritulys įskrido į gargždiškių vartus ir „Šilutę“ išvedė į priekį 4:5.

Paskutines 3 minutes kova vyko išskirtinai „Šilutės“ vartų pusėje, bet pavyzdingai gynęsi šilutiškiai sugebėjo jiems palankų rezultatą išsaugoti iki rungtynių pabaigos ir nuskambėjus rungtynių sirenai švęsti trečios vietos laimėjimą.

Praėjusį šeštadienį didžiajame „Žemaitijos ledo“ čempionato finale susigrūmė dvi paskutiniu metu rodančios gražų žaidimą komandos – Klaipėdos „Kirai 2“ ir Mažeikių „Smūgis“. Čempionato nugalėtoju tapo „Smūgis“.

Po šių rungtynių apdovanotos visos komandos bei geriausi žaidėjai.

Geriausiu gynėju išrink-tas „Šilutės“ ledo ritulininkas A.Krompolcas.