Šilutės ledo ritulininkai nugalėjo gargždiškius

Ledas 3Sausio 20 d. Klaipėdoje, Akropolio ledo arenoje, Šilutės ledo ritulininkai sėkmingai pradėjo antrąjį senjorų pirmenybių „Tomas Gold“ ratą, nugalėdami Gargždų „Ledžinga senjorai“ komandą 5:3.

Akropolio ledo arenoje prasidėjo II senjorų ledo ritulio pirmenybių „Tomas Gold“ taurei laimėti ratas. Pirmenybėse dalyvauja Šilutės ledo ritulio klubas (LRK), Plungės LRK, Klaipėdos „Kirai“, Palangos „Riteris“, Gargždų „Ledžinga senjorai“ ir Šiaulių HC „ONE TEAM“.

Šilutės komandos garbę gina A. Krompolcas, J. Tumasa, S. Česnulis, A. Gečas, T. Semaška, A. Jončas (kapitonas), E. Melnikov, P. Šalajev, T. Sakavičius, M. Žemaitis.

Pirmenybės vyksta visus metus veikiančioje laisvalaikio ir aktyvaus poilsio zonoje, kuri įsikūrusi prekybos ir pramogų centre AKROPOLIS. Iš aplink areną įrengtų kavinių galima stebėti tiek dailiojo čiuožimo pasirodymus, tiek ledo ritulio varžybas.

Rungtynėse su „Ledžinga senjorai“ šilutiškiai pradėjo II pirmenybių ratą. Žaidžiantis Šilutės komandos vadovas Svajūnas Česnulis džiaugėsi, kad pirmąsias rato rungtynes pavyko laimėti.

„Puikiai pradėjome rungtynes ir po dviejų kėlinių pirmavome 5:0. Trečiame kėlinyje kiek atsipalaidavome ir rungtynes baigėme rezultatu 5:3“, – sakė jis. Du įvarčius į varžovų vartus pasiuntė komandos kapitonas A. Jončas, po vieną įmušė S. Česnulis, P. Šalajev ir T. Semaška.

Turnyrinėje lentelėje I vietą užima Klaipėdos „Kirai“, turintys 18 taškų, antri plungiškiai (11 tšk.), treti šiauliečiai (7 tšk.). Ketvirtoje vietoje taip pat su 7 taškais yra Šilutės LRK, 5 taškus turintys Gargždų senjorai užima V vietą, o šeštoje yra Palangos „Riteris“.