Šilutės lengvaatlečiai atstovavo Lietuvą Latvijoje ir Baltarusijoje

11111111Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės du auklėtiniai atstovavo Lietuvą Baltijos šalių jaunių čempionate Latvijoje, o viena auklėtinė Lietuvos garbę gynė tarpvalstybiniame jaunimo mače Minske. Visiems trims lengvaatlečiams pavyko iškovoti medalius. Šaunu, kad Šilutės sportininkai atstovauja Lietuvą kitose šalyse ir parsiveža medalių!

Čempionatas Latvijoje

Baltijos šalių jaunių (2002-2003 m. gim.) čempionatas vyko Latvijoje, Kuldigos mieste. Varžybose varžėsi po 2 Lietuvos, Latvijos ir Estijos stipriausius sportininkus kiekvienoje rungtyje. Šilutiškis Justas Budrikas varžybose bėgo 800 m, o komandos draugas Osvaldas Guščius šoko trišuolį.

Justas prie starto stojo su dar penkiais varžovais ir jam 800 m distancijoje pavyko finišuoti trečiam, jis pasipuošė bronzos medaliu. O. Guščius puikiai pasirodė trišuolio rungtyje, jam atiteko sidabro medalis. Trenerė džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais ir paminėjo, kad Justas ir Osvaldas ne tik gabūs, bet ir labai darbštūs vaikinai, kurie Lietuvoje lyderiauja jau ne pirmus metus.

L. Leikuvienė taip pat džiaugiasi, kad savo auklėtinių pasirodymą Latvijoje galėjo matyti gyvai, nes buvo pakviesta į Lietuvos jaunių rinktinės trenerių gretas, kad padėtų ne tik savo auklėtiniams, bet ir kitiems rinktinės vaikams. Lina buvo vienintelė trenerė iš rajono, kurią pakvietė talkinti jaunių rinktinei čempionate.

Baltijos šalių jaunių komandinį čempionatą, kaip ir pernai, laimėjo Latvijos komanda (160 taškų), o lietuviai užėmė garbingą antrąją vietą (149 tšk.).

Mačas Minske

Baltarusijos sostinėje Minske vyko tarpvalstybinis jaunimo mačas, kuriame dalyvavo U20 sportininkai. Į šį mačą vyko tik po vieną pajėgiausią Lietuvos atstovą savo rungtyse.

Pajėgiausia trišuolininke Lietuvoje išrinkta ir Lietuvos garbę ginti tarpvalstybiniame jaunimo mače buvo patikėta šilutiškei Kristinai Jašauskaitei, kurią treniruoja L. Leikuvienė.

Kristina iškovojo III vietą, nusileidusi dviem varžovėms iš Latvijos bei Turkijos, bet už nugaros palikusi septynias varžoves iš kitų valstybių.

Kristina šiuo metu yra abiturientė ir planuoja rudenį išvykti mokytis ir sportuoti į JAV, Oklahomos universitetą. Linkime sėkmės!