Šilutės lengvaatlečiai – geriausi

lengvoji fGegužė 25-ąją Šilutės stadione vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių Šilutės zoninės varžybos. Jose dalyvavo Šilalės, Pagėgių, Tauragės, Telšių ir Šilutės rajonų sportininkai.

Šilutiškiai puikiai varžėsi įvairiose rungtyse, šluostė nosis ne vienam varžovui ir iš viso iškovojo 32 įvairiaspalvius medalius.

Tarp keturių merginų, bėgusių 600 m distanciją, greičiausia buvo šilutiškė Indrė Kazlauskaitė (trenerė D.Grevienė). 1000 m bėgime dvi prizines vietas užėmė taip pat šilutiškės: II vieta teko Stasio Oželio treniruojamai Beatričei Kalvaitytei, III vieta – Linos Leikuvienės treniruojamai Samantai Burbulytei.

Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavo keturios mūsų sportininkės. Aukščiausiai – 1,25 m – į aukštį iššoko Medardo Urmulevičiaus ugdoma lengvaatletė Livija Kaktaitė, antra buvo D.Grevienės auklėtinė Gintarė Jokubauskaitė (1,15 m), III vietą iškovojo taip pat M.Urmulevičiaus auklėtinė Rasa Lukočiūtė (1,10 m).

Šuolio į tolį rungtyje taip pat varžėsi tik Šilutės rajono atstovės. I vieta atiteko Zitos Urmulevičienės mokinei Oksanai Birbalaitei, II vieta – D.Grevienės auklėtinei Gintarei Jokubauskaitei, III – L.Leikuvienės treniruojamai Gabrielei Juodženytei, jauniausiai šuolininkei į tolį.

Rutulį tądien geriausiai stūmė M.Urmulevičiaus treniruojama L.Kaktaitė – nustūmė jį 8 m ir iškovojo I vietą. II vieta atiteko Pagėgių atstovei, III – telšiškei.

Kamuoliuko metimo rungtyje Z.Urmulevičienės auklėtinė O.Birbalaitė kamuoliuką nuskraidino toliausiai (38,20 m) ir iškovojo auksą. II vieta atiteko Deimantei Saročkaitei iš Pagėgių (29,08 m), III vietos medaliu pasipuošė švėkšniškė Rasa Lukočiūtė, M.Urmulevičiaus auklėtinė.

Berniukų 60 m bėgime dalyvavo 10 greitakojų. Džiugu, kad šioje rungtyje pirmąsias prizines vietas iškovojo mūsiškiai: I vieta atiteko M.Urmulevičiaus ugdomam bėgikui Džordanui Kinčiui, II – Lukui Žygaičiui (treneris S.Oželis).

300 m bėgimo rungties I vietos medalis išvyko į Pagėgius, II ir III vietų medaliai liko Šilutės rajone. Už tai esame dėkingi Aleksui Vaitiekui (M.Urmulevičius) ir Tadui Bružui (B.Mulskis).lengvoji f1

1000 m distancijoje tarp keturių bėgikų mūsiškis Aurimas Bendžius buvo antras (treneris S.Oželis).

Ir berniukų grupėje į aukštį šoko vien mūsų rajono sportininkai: pirmosiomis dviem vietomis džiaugėsi M.Urmulevičiaus treniruojami Deividas Butkevičius ir Hubertas Bliūdžius, III vietos medalis atiteko Z.Urmulevičienės auklėtiniui Justinui Bočkui.

Neblogai šokinėjančių į tolį būta ir iš Pagėgių, Tauragės, bet dvi prizinės vietos atiteko švėkšniškiams: I – Džordanui Kinčiui, III – Aleksui Vaitiekui (abu – M.Urmulevičiaus sportininkai).

9 sportininkai susitiko aiškintis, kas toliausiai nustums rutulį. I vietą iškovojo Šilalės atstovas, II – vilkytiškis Edvinas Dulkys, III vieta taip pat atiteko mūsiškiui – vilkytiškiui Lorenui Milkintui (abiejų treneris – B.Mulskis).

E.Dulkys ne tik rutulį gerai stumia, bet ir kamuoliuką skraidina puikiai. Šį kartą nuskraidino 74,48 m ir pasipuošė auksu. Antras buvo pagėgiškis, o trečia vieta džiaugėsi taip pat vilkytiškis Rolandas Valaitis.

Šilutės lengvosios atletikos treneriai puikiai ruošia jaunuosius sportininkus, smagu matyti prizinėse vietose daugiausia šilutiškių pavardžių. Gero oro ir gero sporto visiems lengvaatlečiams!