Šilutės lengvaatlečiai nenustoja džiuginti pasiekimais

lengvoji atletika_budrikas_ir_gusciusVasario 25 dieną Šilutės sporto mokyklos trenerių Medardo Urmulevičiaus, Stasio Oželio ir Linos Leikuvienės treniruojami lengvaatlečiai dalyvavo „Žemaitijos taurės” jaunių ir jaunučių II etapo varžybose Klaipėdoje. Jaunieji lengvaatlečiai iškovojo nemažai prizinių vietų, už kurias apdovanoti diplomais ir įvairiais prizais.

„Žemaitijos taurės” nuostatai diktuoja, kad sportininkas gali dalyvauti tik vienoje rungtyje, bet mūsiškiai – gabūs, tad startuodavo ir kitose. Tačiau kitose rungtyse užėmę prizines vietas, jie apdovanojimų negavo.

Toks dalyvavimas vadinamas „be konkurencijos”, bet tai puiki proga sportininkams pasitikrinti jėgas.

Jaunimas

Puikiai varžybose pasirodė L.Leikuvienės auklėtinė Kristina Jašauskaitė – ji trišuolio rungtyje užėmė I vietą.
Komandos draugė Beatričė Kalvaitytė (treneris S.Oželis) finišavo ketvirta. Kristina dalyvavo ir šuolio į tolį rungtyje be konkurencijos. Bendroje įskaitoje ji užėmė III vietą.

Puikiai pasirodė Jurgita Rudytė, kuri rutulio stūmimo rungtyje buvo antroji. Emilija Saudargaitė 60 m bėgimo su kliūtimis rungtyje liko šeštoji.

Šuolio į tolį rungtyje III vieta atiteko M.Urmulevičiaus treniruojam Simui Sūdžiui. Šio trenerio auklėtiniai dalyvavo trišuolio rungtyje: Valdas Endrulis užėmė I vietą, Evaldas Stankus – II vietą. Trečiąja vieta džiaugėsi Aleksas Vaitiekus, bet jis šioje rungtyje dalyvavo be konkurencijos. Penktoji vieta atiteko Robertui Žiliui.

M.Urmulevičiaus auklėtiniai dalyvavo ir šuolio į aukštį rungtyje. III vietą laimėjo Justas Bočkus, o komandos draugas Robertas Žilius liko septintas.

Mergaičių grupėje IV vieta atiteko Benitai Reivitytei.

1000 m gerai nubėgo M.Urmulevičiaus treniruojamas bėgikas Viktoras Šeškauskas – jis finišavo trečias. Trečioji tokiame pat nuotolyje finišavo ir L.Leikuvienės auklėtinė Julija Bačiūtė.

S.Oželio auklėtinis Martynas Lidžius džiaugėsi 60 bėgimo su kliūtimis distancijoje finišavęs antras. Komandos draugė Luana Kordušaitė 60 m bėgimo rungtyje buvo penktoji.

Jaunučiai

Jaunučių grupėje dalyvių buvo daugiau, tad ir konkurencija didesnė. 60 m bėgimo su kliūtimis rungtyje L.Leikuvienės auklėtinis Osvaldas Guščius finišavo antras, tačiau apdovanojimo negavo, nes rungtyniavo be konkurencijos. Jo pagrindinė rungtis buvo trišuolis – čia laimėjo I vietą, pagerinęs asmeninį rekordą.

Mantas Stonkus, treniruojamas S.Oželio, finišavo trečias.

1000 m distanciją S.Oželio auklėtinė Gerda Bartkutė atbėgo antroji, o L.Leikuvienės bėgikė Erestida Bagdonaitė buvo septintoji.

Vaikinų grupėje L.Leikuvienės auklėtinis Justas Budrikas 1000 m distanciją įveikė greičiausiai. Deividas Bliūdžius (treneris M.Urmulevičius) finišavo šeštasis.

Šuolio į aukštį rungtyje Ovidijus Gaisrys, kurį treniruoja M.Urmulevičius, užėmė III vietą.

Trišuolio rungtyje Darija Rudytė (trenerė L.Leikuvienė) užėmė II vietą. III vieta atiteko S.Oželio auklėtinei Jorei Lapinskaitei.

Vaikinų grupėje II vieta atiteko Viliui Pukeliui, o pirmoji – jau minėtam Osvaldui Guščiui.

Rutulio stūmimo rungtyje II vieta atiteko L.Leikuvienės parengtai stūmikei Kristinai Bataitytei.

Kitiems šilutiškiams nepavyko patekti į pagrindinį dešimtuką, bet treneriai visiems auklėtiniams dėkingi už dalyvavimą varžybose.