Šilutės lengvaatlečiai pasirodė puikiai

lengvoji mergaites_SAM_6317Vasario 17-18 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų čempionatas ir jaunimo (gimę 1999-1998 metais) pirmenybės, kuriose dalyvavo pajėgiausi Lietuvos atletai.

Į šias varžybas buvo galima pakliūti tik įvykdžius LLAF nurodytus normatyvus – jie ne visiems sportininkams įveikiami.
Šilutės sporto mokyklos garbę gynė 4 trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai.

Jau seniai Šilutės lengvaatlečiai neturėjo prizininkų – suaugusiųjų. Malonią staigmeną dovanojo trišuolininkė Kristina Jašauskaitė, kuriai tik šiemet sueis 17 metų. Ji parodė tvirtą charakterį ir moterų grupėje iškovojo II vietą, pasiekusi savo asmeninį geriausią rezultatą – 12,11 m.
lengvoji du
Žinoma, jaunimo grupėje Kristina buvo nepralenkiama ir iškovojo čempionės medalį.

Treniruočių draugas Jokūbas Tubutis, kuriam vasario 16-ąją suėjo 18 metų, gimtadienio šėlsmą iškeitė į susikaupimą pagrindiniams žiemos startams. Ir ne veltui. Jokūbas sau pasidovanojo net du Lietuvos jaunimo pirmenybių medalius: 400 m bėgimo rungtyje iškovojo III vietą (51,27 s), 800 metrų bėgimo rungtyje – II vietą (1:58,11 min.).

Justė Šertvytytė ir Jurgita Rudytė varžėsi rutulio stūmimo sektoriuje. Jaunimo pirmenybėse Justė užėmė V vietą, o Jurgita – VI vietą. Bet ne vietos šioms merginoms buvo svarbiausia. Neišdildomą įspūdį paliko tai, kad tame pačiame sektoriuje rutulį stūmė ir Lietuvos olimpietė Austra Skujytė, kuri ir tapo moterų rutulio stūmimo rungties nugalėtoja.

Su nekantrumu visi Šilutės lengvaatlečiai laukia atšylančio oro, kad kuo greičiau iš ankštos salės galėtų išeiti į  mišką, stadioną ir ruoštis vasaros sezono startams.