Šilutės lengvaatlečiai – pirmi rajonų grupėje

thumb lengvoji atletikaLiepos 2-3 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis). Šilutiškių pasiekimai nudžiugino, o ir kaip komanda jie buvo nepralenkiami. Tarp 32 komandų rajonų grupėje mūsiškiai, surinkę 289 taškus, buvo pirmi. Antri – Marijampolės (252 tšk.) sportininkai, treti – Rokiškio (204 tšk.) lengvaatlečiai.

Giedrė Vytuvytė 100 m bėgimo distanciją įveikė per 12,7 sek. ir iškovojo aukso medalį. 200 m distanciją mergina nubėgo per 26,97 sek. ir iškovojo III vietą. Beje, abiejuose bėgimuose Giedrė pagerino savo asmeninius rekordus.

110 m barjerinio bėgimo rungtyje Ernestas Ruslys buvo nepralenkiamas ir finišą kirto pirmas (15,16 s). Šiame bėgime prie pat finišo jis gavo traumą, tad 300 barjerinio bėgimo rungtyje negalėjo dalyvauti, nors treneris buvo užtikrintas, kad pirma vieta būtų garantuota.

Gyčiui Šumalovui taip pat pavyko pagerinti savo asmeninį rekordą 1500 m kliūtiniame bėgime, nors finišą jis kirto antras (5:08,0).

Robertas Petraitis džiaugėsi sidabro medaliu, jis 400 m distanciją įveikė per 54,35 sek. 800 m distancijoje vaikinas iškovojo auksą (2:07,93 min.).

G.Vytuvytė, E.Ruslys ir R.Petraitis pakviesti į jaunučių rinktinę bei liepos 10 dieną dalyvaus Baltijos šalių jaunučių mače.

Neprastai sekėsi ir Giedrei Kuisytei, kuri 300 m barjerinio bėgimo distanciją atbėgo septinta, Rimvydui Anukui, kuris 1500 m distanciją įveikė šeštas, ir Deimantui Čiupinui, kuris 200 m atbėgo devintas.

Lietuvos jaunučių pirmenybėse, kur susitinka stipriausi lengvaatlečiai, yra didelis pasiekimas, jei sportininkas patenka tarp dešimt stipriausiųjų.