Šilutės lengvaatlečiai šalies kroso taurės varžybose – antri

LengvojiJurbarko dvaro parke vyko atvirojo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas. Varžybose dalyvavo Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės treniruojami sportininkai, po penktojo etapo užimantys II vietą. Varžybose puikiai sekasi Šilutės sporto mokyklos lengvaatletei Godai Šiaudvytytei. Po V kroso taurės etapo ji išlieka I vietoje. Atkakli kova laukia Naglio Kuturio šeštame etape, kuris po penktojo etapo užima II vietą, nusileisdamas tik 8 taškais kelmiškiui N. Kasparui.

1000 m rungtyje Goda, įveikusi distanciją (2006 m. ir jaunesnių grupė) per 3:54 užėmė II vietą. Mija Pielikytė šią distanciją įveikė per 4:09, Augustė Juškaitė – 04:20, o jauniausia rungties dalyvė Kamilė Kerpytė – per 4:22. 2000 m bėgime Kamilė Stankutė buvo septinta, distanciją įveikusi per 9 min. 18 sek. 3000 m bėgime Dija Jasaitė distanciją įveikė per 16:49 ir užėmė 9 vietą, o vos sekundę atsilikusi Kristina Bataitytė liko dešimta. 4000 m bėgime Julija Baciūtė buvo antra nubėgusi distanciją per 19:25.

1000 m berniukų bėgime dalyvavo net 42 greitakojai. Šilutiškis Vilmantas Retenis buvo devintas – 3:49, o Nojus Petraitis ir Gabrielius Mickus distanciją įveikė per 3:52, Mykolas Maurius – per 4:05 ir liko septynioliktas. 2000 m bėgime III vietą iškovojo Naglis Kuturys, nubėgęs distanciją per 7:12. Jis tik sekunde nusileido kelmiškiui N. Kasparui – 7:11 ir I vietą užėmusiam E. Černevskiui iš Švenčionių – 6:59. Lukas Kasparavičius 2000 m distanciją įveikė per 8:05 ir aplenkęs 7 varžovus buvo penkioliktas. Ilgiausiame 6000 m bėgime Edgaras Pielikys užėmė 12 vietą, distanciją įveikęs per 31 min. 13 sek.

Susumavus visų 5 etapų rezultatus, šilutiškiai užima II vietą tarp rajonų. Paskutinis – šeštasis šalies lengvosios atletikos kroso taurės etapas vyks Smiltynėje (Klaipėda) lapkričio 9 dieną.