Šilutės lengvaatlečiai vėl pradžiugino

lengvoji3Smagu, kaip galima pasidžiaugti šaunia Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos komanda, kuri jau ne kartą džiugina aukštais pasiekimais.

Vasario 9-10 dienomis, lydimi trenerės Linos Leikuvienės, Šilutės lengvaatlečiai išvyko į Kaune vykusias Lietuvos jaunių (15-16 metų) pirmenybes. Iš ten jie parsivežė tris medalius bei komandos nugalėtojos titulą rajonų grupėje.

Į pirmenybes turėjo vykti šaunusis vienuoliktukas, deja du lengvaatlečius pačiupo visoje Lietuvoje siautėjantis gripas. Tad šilutiškių garbę išvyko ginti 9 sportininkai. Ir jie puikiai susitvarkė su užduotimis.

Iš visų vykusių lengvaatlečių medalius iškovojo du L.Leikuvienės auklėtiniai. Julija Baciūtė 1500 m bėgime su kliūtimis finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu. Sidabras atiteko ir Osvaldui Guščiui, kuris šokdamas į tolį nušoko 6,55 m, jam taip pat atiteko ir bronza trišuolio rungtyje (rez. 13,97 m).  Prizininkai už šaunų pasirodymą komandai surinko net 39 taškus.

Kitiems auklėtiniams iki medalių šiek tiek trūko, bet jie kaip komanda padarė daug, pridėjo reikiamų taškų Šilutės rajono komandai ir dabar visi kartu galime pasidžiaugti pirma vieta tarp 36 komandų.  Sportininkams komandiniai taškai skiriami užėmus 1-12 vietas. Treneriai dėkingi – Julijai Baciūtei 600 m bėgime (6 taškai), Emilijai Saudargaitei 300 m ir 60 m barjerinis bėgimas (7 tšk.), Martynui Lidžiui 60 m barjerinis bėgimas (6 tšk.),  Erestidai Bagdonaitei 1000 m ir 3000 m bėgimas (16 tšk.), Pauliui Gudaičiui – 3000 m bėgimas ir 2000 m kliūtinis bėgimas (17 tšk.), Robertui Žiliui – šuolis į aukštį ir trišuolis (4 tšk.) ir Kristinai Bataitytei – rutulio stūmimas 3 kg. (6 tšk.).

Skaičiuojant komandinę įskaitą rajonams taškai sumavosi iš Lietuvos rajonų jaunių pirmenybių, vykusių Šiauliuose, ir Lietuvos jaunių pirmenybių Kaune. Rajonų komandų buvo 36, mūsų komanda surinkusi 271 tašką džiaugėsi pirmąja vieta. Antra vieta teko Raseinių r. (214 tšk.), trečia – Kėdainių (214 tšk.) sportininkams.

Džiugu, kad jei šilutiškiai varžytųsi su miestų komandomis, nebūtų prasčiausi, mūsiškiai Lietuvos jaunių pirmenybėse geriau pasirodė net už Panevėžio ir Alytaus komandas. Miestų tarpe prizinės vietos atiteko Kauno, Vilniaus ir Šiaulių komandoms.