Šilutės lengvaatlečių komanda aplenkė net 23 rajonų komandas

lengvoji atletika vilniujeŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais Lina Leikuviene, Stasiu Oželiu ir Medardu Urmulevičiumi birželio 29-30 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Vilniuje. Auklėtiniai ne tik iškovojo prizines vietas, bet Šilutės sporto mokyklos komanda iš visų 26 dalyvavusių rajono komandų užėmė III vietą, aplenkdama net 23 rajonų komandas!

Tik vienas sidabras

Aukščiausią vietą iš Šilutės sportininkų užėmė L.Leikuvienės auklėtinis Jokūbas Tubutis – jis 800 m bėgimo rungtyje jaunuolių grupėje iš 22 dalyvių finišavo antras ir į Šilutės komandos bendrą sąskaitą įdėjo 14 taškų.

Dar 9 taškus Jokūbas pridėjo komandai, kai 400 m distanciją įveikė ketvirtas.

Bronziniai lengvaatlečiai

Medalių parsivežė ir S.Oželio auklėtiniai. Jaunuolių grupėje šuolio į tolį rungtyje Dovydas Maciukevičius užėmė III vietą ir komandai pridėjo 11 taškų. Dovydas dalyvavo ir trišuolio rungtyje, čia prizinės vietos iškovoti nepavyko, bet komandai pridėjo svarbius 7 taškus.

S.Oželio auklėtinė Emilė Balodytė 5000 m bėgime jaunuolių grupėje irgi finišavo trečia ir komandai pridėjo 11 taškų. Emilė 3000 m kliūtiniame bėgime buvo penkta ir komandai pridėjo dar 8 taškus.
2 taškus komandai pridėjo ir 100 m bėgimo rungtį 11-oji baigusi Giedre Vytuvytė.

Bronzos medalį trišuolio rungtyje iškovojo ir L.Leikuvienės auklėtinė Kristina Jašauskaitė – komandai pelnė 11 taškų. Šuolio į tolį rungtyje Kristina užėmė IV vietą (9 taškai komandai).

Justė Šertvytytė rutulio stūmimo rungtyje buvo šešta ir komandai pridėjo 7 taškus.

Trenerio M.Urmulevičiaus auklėtinis Kęstutis Mickus 4600 m bėgimo rungtyje užėmė IV vietą (9 taškai), 1500 m distancijoje finišavo devintas ir komandai pridėjo 4 taškus.

Bendroje įskaitoje Šilutės komanda surinko 140 taškų ir iš 26 rajonų komandų užėmė III vietą. Pirmi buvo marijampoliečiai, antra – Radviliškio komanda.