Šilutės ligoninėje atnaujinta pacientų lankymo tvarka: reikės gauti leidimą, lankytojai bus registruojami

Nuo šiol Šilutės ligoninėje vėl galima lankyti sergančius artimuosius, tačiau lankytojai turės laikytis tam tikros tvarkos. 

Pacientų lankymas gydymo įstaigoje vykdomas laikantis taisyklių, užtikrinant žmonių srautų reguliavimą, dėvint asmens apsaugos priemones ir laikantis privalomų infekcijų kontrolės reikalavimų.
Pacientus gali lankyti asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijos simptomų. Pavyzdžiui, karščiavimo, slogos, kosulio, pasunkėjusio kvėpavimo ir kuriems netaikoma saviizoliacija.
Artimieji ir jų lankomi pacientai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones (kaukes, respiratorius).
Šilutės ligoninėje gydomus pacientus galima lankyti kasdien nuo 11 val. iki 12 val. ir nuo 16 val. iki 17 val., tačiau pacientą vienu metu gali lankyti tik vienas asmuo ir ne ilgiau negu 15 minučių.

Esant palatoje daugiau negu vienam pacientui, vienu metu gali būti lankomas tik vienas pacientas.

Svarbu tai, kad Šilutės ligoninėje gydomi pacientai gali būti lankomi tik turint skyriaus vedėjo ar budinčio gydytojo leidimą.

Lankytojai bus registruojami ir Šilutės ligoninės lankytojų registre, kuriam užpildyti lankytojų bus prašoma pateikti vardą ir pavardę, tel. numerį, gyvenamosios vietos adresą, lankomo paciento vardą ir pavardę, paciento palatą bei užregistruojami lankytojų kūno temperatūros rodmenys.
Visa ši informacija bus saugoma 1 metus, po to sunaikinama.