Šilutės meno mokyklos pianistų sėkmė Palangoje

Lapkričio 26 d. Šilutės meno mokyklos pianistės ir jų mokytojos vyko į Lietuvos kurortą – Palangą.

Mokytojos L. Kašėtienė ir Ž. Adomaitienė su savo mokinėmis.

Šioje išvykoje laukė ne poilsis, o muzikavimo meistriškumo įrodymas VI Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų festivalyje – konkurse „Pajūrio klavyrai“.

Šilutės meno mokyklai festivalyje atstovavo mokytojos metodininkės Žydrės Adomaitienės mokinės Liepa Žadeikaitė ir Ugnė Kuskytė bei mokytojos ekspertės Liudmilos Kašėtienės mokinė Milana Čuchriajeva.

Apdovanojimų visoms jaunosioms pianistėms ir jų mokytojoms tikrai vertėjo laukti, nes konkurse jos pademonstravo puikų meistriškumą. M. Čuhriajeva laimėjo konkurso Grand Prix, L. Žadeikaitė užėmė I vietą A kategorijoje, o U. Kuskytė – 2 vietą C kategorijoje.

Jau tradiciniu tapusį festivalį šeštąjį kartą rengė Palangos S. Vainiūno meno mokykla. Šiais metais smagu buvo susitikti, muzikuoti gyvai, vis nežinant, ar nepasikeis epidemiologinė situacija, ar nebus suvaržytas dalyvavimas šiame profesionaliame konkurse. Festivalis apjungė perspektyvius pianistus iš Kretingos, Klaipėdos, Gargždų, Šilutės, Plungės, Palangos muzikos ir meno mokyklų. Tiek pedagogai, tiek jaunieji pianistai vėl prisiminė gyvų pasirodymų, rezultatų laukimo ir apdovanojimų džiaugsmą!