Šilutės moterų futbolo komanda „Blizgės“ startavo Lietuvos pirmenybėse

blizgs2Jau daugeliui žinoma Šilutės merginų futbolo komanda „Blizgės“ startavo 2013 metų Lietuvos futbolo federacijos moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybėse. Į jas užsiregistravo 8 komandos: Ukmergės SC, Klaipėdos FM, Šiaulių FM, Kauno LSMU, Vilniaus „Žalgiris-2“, Panevėžio FA, Nemenčinės „Rūta“ ir Šilutės „Blizgės“.

Sekmadienį šilutiškės rungtyniavo Klaipėdoje vykusiose I etapo varžybose, kuriose dar dalyvavo Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno komandos.

Susitikimas su klaipėdietėmis – draugiškas

Mūsiškės iš viso žaidė trejas varžybas. „Blizgės“ pirmąsias rungtynes žaidė su šiaulietėmis. Startas buvo puikus, pirmąjį įvartį pelnė mūsiškės. Deja, netrukus varžovės išlygino rezultatą, o vėliau persvėrė savo naudai 2:1.  Antrajame kėlinyje „Blizgės“ nustojo blizgėti ir tuo pasinaudojusios varžovės be gailesčio mušė įvarčius į mūsų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:7.

Kitas rungtynes šilutiškės žaidė su jau geromis draugėmis tapusiomis Klaipėdos merginomis. Susitikimas buvo draugiškas: prieš išeidamos į „karo lauką“ merginos juokavo tarpusavyje, draugiškai tapšnojo viena kitai per petį. „Blizgės“ žinojo, kad priešininkių komanda labai stipri, nes su ja jau ne kartą teko žaisti draugiškuose turnyruose. Deja, mūsiškėms nepavyko įspirti nė vieno įvarčio, o klaipėdietės pataikė 5 kartus.

Su LSMU merginomis – grubus futbolas

Paskutines rungtynes šilutiškės žaidė su Kauno LSMU merginomis. Šios varžovės dažniau spardė ne į kamuolį, bet į šilutiškių kojas, ir teisėjas nespėjo skirti baudų už kauniečių grubų žaidimą. Pasak vienos iš „Blizgių“, su kitomis varžovėmis žaisti futbolą buvo malonumas: nors ir pralaimėjo, bet žaidimas buvo gražus, būta ir baudų, bet tikrai ne tokių, kaip su kaunietėmis.

„Jų žaidimas per grubus. Mus moko žaisti gražų, technišką, mergaitišką futbolą, kad išvengtume traumų, vis dėlto merginos esame ir su mėlynomis kojomis vaikščioti nesinori“, – pridūrė kita žaidėja.

Aikštelėje buvo nemažai pykčių. „Apie įvarčius jau sunku buvo ir galvoti, kai labiausiai rūpi saugotis, kad neįspirtų į koją ar nenustumtų į kitą aikštelės pusę“, – sakė „Blizgių“ kapitonė Greta Srugytė. Gaila, bet ir trečias varžybas „Blizgės“ pralaimėjo 0:4.

Mūsų komandos trenerė Giedrė Lukšaitė, paklausta, ką mano apie I etapo kovas, sakė: „Esame jauna komanda, tad savaime suprantama, kad pirmieji rezultatai nebus blizgantys. Bet tam ir skirtos varžybos, kad pamatytume savo klaidas ir galimybes tobulėti“.

Kitos mūsų merginų komandos varžybos vyks Ukmergėje vasario 3 dieną, kur „Blizgės“ susitiks su Ukmergės SC, Panevėžio FA ir Klaipėdos FM komandomis. Linkime sėkmės mūsų futbolininkėms!